Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 25. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Shyam’ın Kötülükleri

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,790 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 25. bölüm fragmanı, bir garip ask 25, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 25 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 25 bölüm fragmanı,birgaripask25bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk Özeti 25. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Shyam’ın Kötülükleri..

Bir Garip Aşk 15 Aralık Perşembe günü 25. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 25. bölümünde Shyam’ın ne kadar kötü bir insan olduğunu ve yaptığı kötülükleri izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 25. Bölüm Özeti

Arnav Khushi’yi gelin kıyafeti içinde gördüğünde büyülenir. Onları görenler evli zanneder hatta kaçarak evlendiklerini düşünür. Khushi’ye gitmesini söyleyen Arnav Khushi’nin türlü oyunlarla kalmak zorunda kalır.  Arnav ise beklenmedik bir hamle ile oyununa oyunla karşılık verir.

Khushi’ye dışarda kalmasını söyleyince Khushi fenalaşır zira anne ve babasını kaybettiği günden beri karanlıktan tek kalmaktan arabalardan korkmaktadır. Ona yardım eden Arnav bu defada Khushi’nin kaçırılması konusunda yanlış anlaşılır. Khushi’ye bir adamın dokunmasıyla çılgına dönen Arnav adamı öldüresiye döver. Ve Delhi’ye giderler.

Khushi’nin babası Shyam’ın evli olduğunu anlar. Shyam,  Khushi’nin babası evde kalp krizi geçirirken tüm gerçekleri bildiği için Khushi’nin babasına yardım etmez. Hastaneye kaldırılan Khushi’nin babasını öldürmek için elinden geleni yapar. Ancak Khushi’nin babası felç kalır ve artık konuşamaz, son kelimesi Shyam’dır.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS