Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 9.Bölüm Fragmanı 29 Kasım Salı Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,332 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 9 bölüm fragmanı, bir garip ask 9, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 9 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 9 bölüm fragmanı,birgaripask9bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 9.Bölüm Fragmanı 29 Kasım Salı Özeti – Khushi İstifa Ediyor!

Khushi yaşadıklarından dolayı iş sözleşmesini fes etmek için şirkete gider. Şirkette Lavanya ve saz ekibi Khushi hakkında konuşup dalga geçmektedir. Bu sırada Arnav şirkete gelir ve konuşulanları duyar. “Bu şirkette bunun için mi para alıyorsunuz?” diye çıkışır.. 

Lavanya’ya Khushi hakkında konuşurken ona süslü demeyeceksiniz diye şirketin ortasında rezil eder. Odasına daha gelmeden Anjeli’nin bayıldığını öğrenen Arnav evin yolunu tutar. Khushi ise şirkete gelse de Arnav çoktan gitmiştir.

Şirketin girişinde Lavanya ile karşılaşır. Arnav’dan yediği fırçanın acısını çıkarmak için onu rezil etmek ve aşağılamak ister. Ancak her zamanki Khushi yoktur karşısında. Ve Khushi Lavanya’ya ağzının payını verir. Arnav’ın evinde olduğunu öğrenince de Khushi Arnav’ın evinin yolunu tutar.

Arnav’a ağzına geleni söyler ve istifa dilekçesini eline verir. Khushi istifa edince rahatlayacağını düşünse de tuhaf bir acı hissetmektedir.  Arnav ise büyükannesinin Lavanya’yı istememesinden dolayı evi terk etmek istese de Anjeli buna engel olmuştur.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS