Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 7. Bölüm Fragmanı 27 Kasım 2016

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,982 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 7 bölüm fragmanı, bir garip ask 7, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 7 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 7 bölüm fragmanı,birgaripask7bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 7.Bölüm Fragmanı 27 Kasım Pazar Özeti Khushi Zor Durumda

Bir Garip Aşk’ın tatlı kızı Khushi ablasının doğum gününe yetişti ve kutladılar. Hediyeyi verirken Akhash’ın verdiğini söyledi. Arnav ise Khushi’ye sabaha kadar yazması gereken dosyaları ve eski bir daktiloyu gönderip sabahın yedisinde evine getirmesini istedi. 

Gece boyu çalışıp yetiştirmesi için Shyam Khushi’ye yardım etti. Sabahleyin dosyayı götüren Khushi Arnav ve Anjeli’nin kardeş olduklarını öğrendi. Anjeli kahvaltıya Khushi’yi de davet etti ancak Arnav yine bütün bunların Khushi’nin oyunu zannetti.

Büyükanne de Anjeli de Khushi’yi çok seviyorlar. Büyükanne ve Khushi sohbet ederlerken Arnav’ın Lavanya ile ilişkisini biliyorlar düşüncesiyle pat diye söyledi.

Arnav durumu öğrenince çılgına döndü ve onu yıkılmak üzere olan bir bina için raporları yenilemesi için görev verdi. Binadan sorumlu olan kişi Arnav’ı arayıp binaya olumsuz rapor çıkardıklarını ve binayı acilen boşaltmaları gerektiğini söylemeye çalışsa da Arnav telefonu açmadı. Adamlar binayı boşaltıklarını sansalar da Khushi orada mahsur kaldı.

Ailesi Khushi’yi merak edince Arnav’a ulaştılar ve yerini öğrenmeye çalıştılar. Arnav ise bu sırada telefonda edindiği bilgi sonucu Khushi’nin binada mahsur kaldığını öğrendi. Ve binaya gidip onu kurtardı. Khushi bilerek yaptığını söyledi ve çok kızgındı.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS