Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 51. Bölüm Fragmanı 12 Ocak Perşembe Özeti - Acılar

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,526 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 51. bölüm fragmanı, bir garip ask 51, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 51 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 51 bölüm fragmanı, birgaripask51bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 51. bölüm özeti, bir garip ask 51. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 51. Bölüm Fragmanı 12 Ocak Perşembe Özeti - Acılar..

Bir Garip Aşk 12 Ocak Perşembe Özeti  51. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 51. bölümünde yaptığı evlilikten dolayı Khushi’nin yaşadığı o çok zor günleri izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 51. Bölüm Özeti

Anjeli Arnav’a neyi saklıyorsun diye sorar sebep olarak da annesinin bileziklerini Khushi’ye vermemiş olmasını söyler. Arnav ise unuttuğunu söyler. Khushi ise doğru düzgün kıyafeti yoktur olanı giydiğinde ise yırtılır o da yırtığı dikmek ister. 

Ve üzerine Arnav’ın gömleğini giyerek dikmeye başlar ve bu sırada Arnav’ın da gömleğini yırtar. Manaroma ise havuz başındaki yorganı gördüğü için şüphelenmiştir. Arnav ise bu merakını duyunca hemen soluğu Khushi’nin yanında alır ve Manaroma onları izlediği için ona çok hoş davranır. Bileziklerini takar. Ve Khushi’ye evde herkesi mutlu olduklarına inandırması için telkinde bulunur. Ve ona gömleğini çıkarması için kızar. Karşılama töreninde gelin merak konusudur. Ve önce Payal gelir daha sonra ise Khushi gelir.

Gelenler dalga geçerler oyun mu oynuyorsunuz gelini bul mu oynuyorsunuz der. Ve onlar da gerçekleri anlatırlar. Arnav ise konuklara Khushi’nin eşi olduğunu ve söylenenlerden utanmaları gerektiğini söyleyerek kızar. Gelenlerin gönlünü almak işi büyükanneye düşer. Herkes aileyi kınamıştır. Ama olanlar olmuştur artık. Manaroma ve büyükanne yaşanalardan dolayı Khushi’ye hesap sorarlar. Payal ve Khushi konuşmaya başlarlar. Khushi laksmi ile konuşup dertleşir. Ailesiyle de barışacağı umudu içindedir. Sonraki gün halası Payal’i almak için gelir. Kız evine gidecek hediyeleri hala kabul etmek istemez ancak Manaroma yine kırıcı sözleriyle halayı üzer.

Khushi de hala ile gitmek ister ancak hala onu götürmek istemez. Yine de Payal’i beklerken onu da bekler. Ancak o gelmeden çıkarlar. Khushi bu duruma çok üzülür. Büyükanne ise halanın sözlerine pek de bir şey söylemez. Anjeli durumu öğrenince Khushi’yi götürmesi için Arnav’a durumu anlatır. Arnav onu götürmek ister ancak yarı yolda bırakır. Khushi eve gider. Yoldakiler evliliğini tebrik ederler. Evdekiler ise onu kabul etmez. Babası ağlar. Epey kırıcı sözler söylerler. Arnav’ı arayıp gitmesini isterler. Khushi de mecburen aramış gibi yapar ve evden ayrılır. Bütün yaşananlara şahit olan Payal Arnav’ı arar ve gidip gitmediklerini gideli bir saat olduğunu ve kötü bir şekilde ayrıldığını anlatır. Arnav telaşlanır zira telefonunu açmaz.

Anjeli ise Arnav’ın tavırlarından şüphelense de Khushi’nin iyi olduğunu sıkıntı olmadığını söylerler. Arnav onu aramadık sormadık yer bırakmaz. En son aklına mabete gittiği gelir. Yaşananlardan dolayı eve gitmeyeceğini söyler ancak Arnav onu mabette kucağına alır ve zorla götürür. Anjeli’ye sorun olmadığını söyleseler de Akash ve Payal gerçekleri söyleyerek Khushi’nin Gubta ailesinde sıkıntı yaşadığından bahsettiler. Khushi ise Arnav’a hesap sorunca o da senin bana çektirdiğin acılar diye heap sorunca Khushi çektirdiğim acı ne diye sorsa da cevap alamaz.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS