Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 50. Bölüm Fragmanı 11 Ocak Çarşamba Özeti İstenmeyen Gelin

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,404 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 50. bölüm fragmanı, bir garip ask 50, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 50 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 50 bölüm fragmanı, birgaripask50bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 50. bölüm özeti, bir garip ask 50. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 50. Bölüm Fragmanı 11 Ocak Çarşamba Özeti  İstenmeyen Gelin

Bir Garip Aşk 11 Ocak Çarşamba  50. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 50. bölümünde yaptığı evlilikten dolayı Khushi’nin yaşadığı o çok zor günleri izleyeceğiz.

 

Bir Garip Aşk 50. Bölüm Özeti

Büyükanne ortalarda yoktur. Zira yaşadıkları onu epeyce sarsmış. Arnav ve Khushi pat diye evlendiklerini söyleyerek karşılarına çıkmışlardır. Khushi kırmızı boyayı sürünmüş ve evlilik için özel olan o kolyeyi takmıştır. Büyükanne hastalanmıştır. Anjeli, Manaroma olanlardan dolayı Arnav’ı da Khushi’yi de suçlarlar. Büyükanne ise Arnav’ı babasına benzetir ve ağlar. Khushi ise çok üzgündür ve ona ikramda bulunur. Ve isteyerek onları üzmediğini söyler. Ancak büyükanne affedemez. Büyükanne ile konuşan Anjeli ise onları affetmeyeceğini söyler.

Herkesi toplayan Anjeli bir konuşma yaparak Khushi’ye onun evin gelini olarak kabul görmeyeceğini söyler ve ondan en azından karşılama ve evlilik ritüellerini yerine getirmesini ister. Eline verdiği gelinliği giymeyen giden Arnav’dan hesap sormaya devam etse de Arnav nedeni hiç söylemez. Sadece altı aylığına bu evliliğin olacağını ve onu asla eşi olarak görmeyeceğini söyler. Gelinliğinin içinde harika görünen Khushi berbat durumdadır. Arnav geleneklere göre Khushi’yi kucağına alır. Odalarınadoğru giderler. Kucağından indirdiğinde ise Khushi’nin küpesi Arnav’ın kulağına takılır. Anjeli ve Shyam ise geleneklere göre yatak odasını hazırlar. Shyam sinir küpü gibidir.

Arnav ve Khushi gelince çıkarlar. Arnav ise Khushi’yi odadan çıkarır ve Khushi dışarda ağlayarak yatar. Eski günler aklına gelince onun üşüteceğini düşünerek ona kıyamaz ancak öfkesi onu içeri almasını engeller. Battaniye verir. Sabah Anjeli gelince de apar topar ayrı yattıklarını gizlemek için ortalığı toplar. Anjeli ona kıyafet verir ve hazırlanıp mutfağa gel der. Hazırlanan Khushi mutfağa gittiğinde Payal ordadır. Çok kızgındır. Manaroma Khushi’nin mutfağa girmesini istemese de büyükanne izin vermesini ister. Khushi ve Payal konuşmak isteseler de yaşananlar üzücüdür. Konuşamazlar. Bu sırada Khushi’nin kolu yanar. Payal annesiyle konuşurken telefonu Khushi’ye verir ancak telefonu yüzüne kapatırlar. Khushi ağlar. Arnav ise tüm bu yaşananlara herkesin Khushi’ye verdiği tepkiye şahit olur. İki arada bir derede kalan Arnav ne yapacağını bilemez.

Yorganını alıp yatak odasından dışarı çıkan Khushi Arnav’a hesap sorar ve ikinci kez öksüz kaldığını annesinin bile onunla konuşmadığını söyler. İkisi de birbirine nefret ettiklerini söylerler. Sabah odaya gelen Manaroma ve Anjeli misafirlerin geleceğini ve giyinmesini söylerler. Manaroma dışarıdaki yorganı görür. Anjeli ise kıyafeti verip çıkar sonrasında ise Arnav’a annesinin bileziklerini Khushi’ye vermesini söyler. Ancak o bilezikleri vermemiştir. Ve Anjeli Arnav’a konuşmak istediğini ondan neyi sakladığını sorar.  Payal ise Akash ile konuşur ve artık Khushi ile konuşmadan duramadığını söyler. Akash ise gerçekten bu davranışın bir açıklaması vardır diye teselli eder.

 

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS