Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 48. Bölüm Fragmanı 9 Ocak Pazartesi Özeti - Kör Düğüm

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,502 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 48. bölüm fragmanı, bir garip ask 48, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 48 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 48 bölüm fragmanı, birgaripask48bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 48. bölüm özeti, bir garip ask 48. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 48. Bölüm Fragmanı 9 Ocak Pazartesi Özeti - Kör Düğüm

Bir Garip Aşk 9 Ocak Pazartesi   48. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 48. bölümünde olaylar iyice karışacak ve adeta bir kör düğüm olacak.

Bir Garip Aşk 48. Bölüm Özeti

Arnav ablasıyla ağlayarak konuşur ve ona olan sevgisinden ve onu kaybetme korkusundan gözyaşlarına boğulurlar. Arnav ise konuştuklarının da etkisiyle Khushi’ye bakar kalır. Khushi ise aynada yazan mesajı dinleyerek terasa çıkar. Ancak terasta onu bekleyen Shyam’dır. Khushi şok olur ve sinirlenir. Ancak Shyam kolunu sıkar ve konuşmasını dinlemesi için zorlar ve onu sevdiğini söyler. 

Bu sırada Arnav Khushi’ye onu sevdiğini söylemek için gittiğinde Shyam Khushi’ye zorla sarılmış durumdadır. Arnav onları görünce şok olur. “Madem evliliğinin bir anlamı yok terk et Anjeli’yi!” dediğini ve Shyam’ın ona sevgi sözlerini duyan Arnav orayı terk eder. Shyam boşanacağını söyleyince Khushi ise Anjeli gibi birine ve evliliğine saygısı olmayan biri benim hayatımın parçası olamaz der.

Shyam Anjeli’nin ölmediğini görünce sinir küpüne dönse de belli edemez. Anjeli ölümden değil onu kaybetmekten korktuğu için ağlayarak ona sarılır.

Arnav ise tüm gördüklerini acı vereceğini bilse de ablasına anlatmaya karar verir. Önce Shyam’la konuşur ve onu Khushi ile gördüğünü söyler.  Hesap sorar. Ancak Shyam ablasının inanmayacağını söyler. Ve Khushi’nin de onu sevdiğini birbirlerine aşık olduğunu ablasının aralarında olduğunu söyleyerek Arnav’ı sözleriyle çıldırtır. Tam kavga edeceklerken kapı açılır.  Aşağıya inmek zorunda kalırlar. Bu sırada Khushi her şeyi anlatmak için Arnav’ı aramaktadır ama bir türlü bulamaz. Bulunca da o yüzüne bakmaz. Arnav ise her şeyi Anjeli’ye söyler ama o çoktan bayılmıştır. Arnav telaşlanır ancak Anjeli sözleri duymamıştır. Arnav tam her şeyi söyleyecekken Anjeli’ye hastaneden sonuç gelmiştir ve hamiledir. Anjeli mutluluktan ağlar. Arnav ise ne yapacağını bilemez. Shyam ise Anjeli’nin her şeyi öğrendiğini düşündüğü anda baba olacağını öğrenir. Arnav arabayla çıkar. Herkes bebek haberiyle havalara uçar.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS