Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 47. Bölüm Fragmanı 8 Ocak Pazar Özeti - Shyam’ın Hain Planı

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,891 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 47. bölüm fragmanı, bir garip ask 47, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 47 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 47 bölüm fragmanı, birgaripask47bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 47. bölüm özeti, bir garip ask 47. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 47. Bölüm Fragmanı 8 Ocak Pazar Özeti - Shyam’ın Hain Planı

Bir Garip Aşk 8 Ocak Pazar   47. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 47. bölümünde Shyam’ın hain planlarından birini daha izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 47. Bölüm Özeti

Arnav da Khushi de hissettiklerinin aşk olduğunu iyiden iyiye düşünmeye başlarlar. Ve birbirlerini sevdiklerinin merak ettiklerinin farkına varırlar. Payal’in gelinliğini de Khushi’yi kıskandığı için Nk değil Arnav gider. Khushi onu gördüğünde kalbinin çarpmasına engel olamaz. Arnav ise onu gördüğü için gözleri parlar.

 Khushi dalgınlıkla tabakları ineğe yedirince Arnav bu problemi de çözer. Garson da olmayınca Arnav garsonluk da yapar. Khushi ondan bir kere daha etkilenir. Khushi misafirleri damat evine götürür orada ise büyükanne sari hediye etmesi için sari seçmesi isteyince Arnav’ın beğendiği sariyi seçer. Gelin tarafı gelir. Khushi ablası evleneceği için ağlarken Arnav ona mendil verir. Ve konuşmak istediğini söylediğinde Shyam buna engel olmayı başarır. Ancak çiftimiz yine bir araya gelir ama Arnav’ın sözleri yarım kalır. 

Shyam ise Anjeli’nin bineceği arabanın frenlerini bozar ve ona veda eder. Ve Anjeli kaza yapar. Haber ulaştığında ise Anjeli’nin kaza yapan araçta olmadığını söylerler. Onu bulmaya giden Arnav yaralanan ablasıyla kapıda karşılaşır. Ağlarlar. Herkes Anjeli’yi görünce mutlu olur. Anjeli ise düğünü ertelemeyin ve Payal ve Akash’a söylemeyin bu durumu der. Shyam ise planının bozulmasıyla ortada yoktur.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS