Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 46. Bölüm Fragmanı 7 Ocak Cumartesi Özeti - Gerçekler

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,357 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 46. bölüm fragmanı, bir garip ask 46, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 46 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 46 bölüm fragmanı, birgaripask46bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 46. bölüm özeti, bir garip ask 46. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 46. Bölüm Fragmanı 7 Ocak Cumartesi Özeti - Gerçekler

Bir Garip Aşk dizisi 7 Ocak Cumartesi  46. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk hint dizisinin 46. bölümünde Payal’in gerçeklerinin ortaya çıkmasını seyredeceğiz.

Bir Garip Aşk 46. Bölüm Özeti 7 Ocak

Khushi ve Nk tereyağı almaya giderler. Arnav ise onları merak edip arkalarından gider. Yolda kaza olmuştur. Ve arabada bir erkek bir de bayan vardır. Bayan ambulansla götürülüyordur. Arnav ise yolda Khushi’nin bileziği ve terliğini görünce ambulanstaki kişiyi Khushi zanneder. Yüreği ağzına gelen Arnav Khushi’yi görünce hem mutlu olur hem de onlara hesap sorar. 

Nk ise arabanın arızalanınca yürüdüklerini Khushi’nin düşünce bileziğinin ve terlik topuğunun kırıldığını söyler. Ve Khushi’ye bilezik hediye eder. Arnav Nk’yı araba tamiri için gönderir ve Khushi ile yola koyulur. Yolda bilezikleri takmaya uğraşan Khushi’ye Arnav Nk’in bileğinin ölçüsünü bilmediğini söyler. Khushi ise zorla takarken bilezik kırılır ve bileği yaralanır. Arnav ona yardım eder. Eve önden giden Khushi’ye Arnav bilezik hediye eder ancak bilezikleri kendisinin aldığını söylemez. Khushi ise ısrar sonucu bahsi de kazandığı için sonunda Arnav’ın itiraf etmesini sağlar. Bilezikleri çıkarmaz. Khushi bu adımı atarken Arnav da bu bölümde herkesin önünde Khushi’ye ikramda bulunur. Herkes şaşırır. Arnav ve Khushi yakınlaşması Shyam’ı oldukça kızdırmıştır.

Payal’in daha önce düğünden döndüğü gerçeği bu bölümde ortaya çıkar. Manaroma düğünü iptal etmek ister ancak büyükanne sözleriyle herkesi etkileyip düğünün olmasını sağlar. Payal ise Akash’a kızmıştır zira annesine bu gerçeği önceden söylemesi için daha önce konuşmuştur. Akash özür diler. Payal’in de ailesininde gönüllerini rahatlatacak sözler söyler.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS