Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 44. Bölüm Fragmanı 5 Ocak Perşembe Özeti Kalplerin Dansı

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,559 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 44. bölüm fragmanı, bir garip ask 44, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 44 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 44 bölüm fragmanı, birgaripask44bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 44. bölüm özeti, bir garip ask 44. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 44. Bölüm Fragmanı 5 Ocak Perşembe Özeti Kalplerin Dansı..

Bir Garip Aşk Dizisi 5 Ocak Perşembe  44. Bölüm ile yine Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk hint dizisinin 44. bölümünde ise Khushi ve Arnav’ın aşk dolu dansını ve ikilinin kalplerinin daha da yaklaşmasını seyredeceğiz.

Bir Garip Aşk 44. Bölüm Özeti 5 Ocak 

Khushi’nin partneri gelmeyince Arnav ona partner olur. Çok güzel bir dans sizleri bekliyor. İkili birbirlerinin gözlerinin içine bakarak şahane bir dans gösterisi ile herkesi büyüler. Arnav’ın dans etmesi herkesi şaşırtır. Khushi Arnav’a teşekkür eder. Arnav Khushi’ye iltifatta bile bulunur.  Shyam Khushi’yi herkesten kıskanmaktadır ve bu yüzden çok sinirlidir. Kazanan ise Khushi’nin de azmi ile gelin tarafı olur. Arnav ise Khushi’ye bakarak mutlu olur. Ödülü Khushi alır.

Shyam Anjeli’yi akreple öldürmek ister ve yatağa akrebi koyar ancak akrep kaybolur. Akrepi arayan Shyam akrebin kendi kıafetinde olduğunu fark eder ve bağırınca onu Anjeli kurtarır. Arnav bu durumda odasını onlara verir. Anjeli’ye göz kulak olmak isteyen Arnav’ın isteği üzerine Payal’in kınası da Arnav’ların evinde yapılır. Arnav’ı görme endişesi içinde olan Khushi Arnav ile karşılaşır. Khushi’nin kaybettiği küpeyi ona verir. Bahis konusunda tartışırlar.  Khushi onu görmemek için dua ettiğini söyleyince Arnav ortadan kaybolur. Khushi ve Anjeli oldukça endişelenir.

Payal’i görmek isteyen Akash ve Nk plan yaparlar ve Nand kadın kılığında kınaya gelir. Hala ile muhabbet ederken halanın kendiyle evlenme isteğini duyunca sariyi çıkarır atar. Fikri verenin Arnav olduğunu söyler. Manaroma ise Payal’i kıskanmaktadır. Onu üzmek için elinden geleni yapar ama herkes Payal’e destek olur.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS