Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 43. Bölüm Fragmanı 4 Ocak Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,555 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 43. bölüm fragmanı, bir garip ask 43, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 43 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 43 bölüm fragmanı, birgaripask43bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 43. bölüm özeti, bir garip ask 43. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 43. Bölüm Fragmanı 4 Ocak Özeti

Gürültülü ortamları sevmeyen Arnav, Sangeet’i iptal ettiğini Khushi’ye bildirir. Nani Arnav ve Khushi’nin kıyasıya rekabet edeceği bir dans yarışması düzenler. Khushi yarışın kazananı olmak için çalışırken Madhumarti ise Shyam’ın onu gizli gizli izlediğini fark ve ona neden Khushi’yi izlediğini sorar. Nanda Kishore’un Khushi hakkında söyledikleri Arnav’ın kıskançlık duygusunu yeniden uyandırır. Manaroma, oğlu Akash’ı kendisinden çaldığını düşündüğü için Payal’a içten içe kızsa da Payal artık Raizada ailesinin bir üyesidir.

Annesinin yaşadığı bu tedirginliği yersiz bulan Akash, Manaroma’ya onun oğlu olduğunu hep hatırlayacağını söyler. Ancak Payal cephesinde de duyulan bazı endişeler vardır. Öyle ki Payal evlendikten sonra kendisine Manaroma’nın bakıcısı gözüyle bakılmasından korkmaktadır. Arnav ve Khushi arasındaki dans yarışmasını kim kazanacak?

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS