Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 42. Bölüm Fragmanı 3 Ocak Salı Özeti Arnav’a Büyük Ders

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
1,651 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 42. bölüm fragmanı, bir garip ask 42, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 42 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 42 bölüm fragmanı, birgaripask42bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 42. bölüm özeti, bir garip ask 42. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 42. Bölüm Fragmanı 3 Ocak Salı Özeti Arnav’a Büyük Ders

Bir Garip Aşk  3 Ocak Salı günü  42. Bölüm Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 42. bölümünde Khushi’nin Arnav’a verdiği dersi izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 42. Bölüm Özeti

Arnav Khushi gözlerini kapatır vurması için beklerken Arnav ona hayran hayran bakar ve vurmaz. Yarışmaya ise gürültüden dolayı müsade etmediğini söyler. Herkes beraber harekete ederek Arnav’a büyük bir ders verir ve kimse konuşmaz.

Arnav sonunda yarışma işini kabul eder. Khushi’ye yarışmayı kazanma konusunda meydan okur. Khushi ise kazanacaklarını söyler. Büyükanne kazanan için hediye ayarlar. Shyam ise Khushi’nin yüz vermemesine iyice sinirlenir. Yarışma için hırslanan Khushi’yi dans ederken Shyam izler ve hala onu fark eder ve ona hesap sorar.

Payal düğün öncesi oldukça endişelidir. Khushi Manaroma’nın taklidini yaparak onu güldürür. Manaroma ise gelin geleceği için pabucunun dama atılmasına ağlar. Akash ise onu ikna eder. Khushi Manaroma kıyafeti içinde kapıyı açınca karşısında Manaroma ve Arnav vardır.

Khushi şok olur. Ailecek ziyarete gelen Rayzada ailesi Payal tarafından buyur edilir. Hediyeler takdim edilirken Khushi üstünü değişir. Arnav ise onu merak edip suyu bahane eder ve onu görür. Yarışma konusunda düelloya devam ederler. Khushi ise yenilirse her şeyi yapacağını söyler. Arnav ise yenilirse aynı şekilde o ne isterse yapacağını söyler.

 

Bu arada hediyeler karşılıklı olarak verilirken Manaroma onları küçük düşürmek için elinden geleni yapar. Akash ve Anjeli durumu toparlar. Shyam ise Anjeli’yi öldürmek için başka bir plan yapar. Ama hazırladığı kutu onlar aile fotoğrafı çekilirken çoktan kaybolmuştur.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS