Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 41.Bölüm Fragmanı 2 Ocak Pazartesi Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,258 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 41. bölüm fragmanı, bir garip ask 41, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 41 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 41 bölüm fragmanı, birgaripask41bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 41. bölüm özeti, bir garip ask 41. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 41.Bölüm Fragmanı 2 Ocak Pazartesi Özeti

Arnav, Khushi ile Nanda Kishore’un telefon konuşmasına kulak misafiri olmuştur. Bu durum onda bazı kıskançlık belirtilerinin ortaya çıkmasına sebep olur. Shyam ise Khushi’nin gözünde kaybettiği güveni yeniden kazanmak için büyük bir plan hazırlamaktadır.

 

Kokteyl devam etmektedir. Dans kareografı Madhubala, Khushi ve Arnav’ın dans figürlerini beğendiği için yeniden dans etmelerini istemiştir. Ancak ikisi de inatçı tutumunu sürdürmeye devam ettiği için bu teklifi geri çevirir. Ancak Madhubala’nın kolay kolay vazgeçmeye niyeti yoktur ve iki ailenin büyüklerinden bu konu hakkında kendisine yardımcı olmalarını ister. Diğer yandan Khsuhi’nin güvenini kazanmak isteyen Shyam büyük bir plan hazırlığı içerisindedir. Nanda Kishore, yılbaşı gecesinde neler yapacağını Khushi ile paylaşır.

Madhumati, Khushi’ye nişan gününü de onun eski nişan elbiselerini giyip giyemeyeceğini sorar. Garima ise damadın ailesine hediye edilecek eşyalar hakkında onlarla tartışır. Anjali’nin Shyam’a kötü bir haberi vardır. Arnav, Khushi’yi Nanda Kishore ile telefonda sohbet ederken yakalar. Ardından Arnav’ın sergilediği kıskanç davranışlar Khushi’nin ilgisini çeker.

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra

bir garip aşk 41.bölüm fragmanı,bir garip aşk 41.bölüm özeti, bir garip aşk 2 ocak, bir garip aşk yeni bölüm tüyolar

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS