Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 4. Bölüm

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Bir Garip Aşk Hint Dizisi
47,461 İzlenme

Açıklama

Bir Garip Aşk 4. Bölüm, Bir Garip Aşk 4.Bölüm izle, Bir Garip Aşk 4.Bölüm full, Bir Garip Aşk 4.Bölüm tek parça,bir garip aşk Kanal7,bir garip aşk 4.bölümü,bir garip aşk yeni bölüm, Kanal7 bir garip aşk,

Bir Garip Aşk 4. Bölüm Fragmanı 24 Kasım Perşembe Özeti -Arnav ve Khushi Tekrar Karşılaşır..

Bir Garip Aşk’ın hayat dolu ismi Khushi yine başı beladan kurtulmak bilmiyor. Lavanya’nın yanında asistanlığa başlayan Khushi, Arnav’ın ofisinde çalıştığının farkında bile değil. Ofisin büyüklüğüne her şeyin fiyatının fazla olması Khushi’yi oldukça şaşırtıyor. Üstüne herkesin küçük görmesi eklenince işinin daha da zor olduğunu öğrendi.

 

bir-garip-ask-24-kasim-resmi

Khushi telefonda Shyam ile konuştu ve halasının maaşı ile ilgili sıkıntıda olduğunu söyleyince Shyam Khushi’nin halasının yanına gitti ve problemi çözme konusunda yardımcı oldu. Halası ise Shyam’a otelde kalmak yerine kendi evlerinde bir odada kalmayı teklif etti.
 Arnav ise iş yerinde kendi ofislerinin başarısını anlatırken Khushi’nin heykelin önünde mum yakması sonucu yangın alarmının harekete geçmesi ve fıskiyelerin çalışmasıyla sinir küpüne döndü.

Khushi her şeyin pahalı olmasından dolayı çayı dışarıda içti ve açlığını bastırmak için Arnav’ın arabasının üzerinde yemişleri hazırlayıp yedi. Tam da bu sırada sinirli olan Arnav geldi ve Khushi’yi parası için kendisine yaklaşma konusunda suçladı. Khushi’nin eşarbı bu sırada arabaya takılınca Arnav sinirlenip yırttı.

Her şeyden habersiz olan Khushi belge imzalatmak için gittiğinde Arnav ile karşılaştı. İkisi de büyük bir şok yaşadı. Sürekli ismini duyduğu kişinin kendisine kızdığı Arnav olmasıyla çok şaşırdı.

Arnav kovunca ben istifa ediyorum diyerek istifa etti Khushi. Khushi giderken tam düşecekti ve Arnav elinden tuttu. Bırakmasını isteyince ise yere düştü. Herkesin dalga geçmesine maruz kaldı ve haklı olmasına rağmen suçlandı. Arnav ile tekrar konuşup şirketten ayrılmayacağını neler yaşadığını anlattı. Tekrar işe dönebildi. Arnav’ın şartı ise 15 gün doldurmadan şirketten ayrılırsa 10 000 rupi para ödeyeceğini söyledi.

Arnav’ın evine çiçeği Lavanya’nın göndermediği anlaşıldı. Peki kim göndermiş olabilir? Arnav’ın büyükannesi ise merakla Arnav’ın hayatında biri olup olmadığı ve kim olduğunu araştırıyor.

 

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS