Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 38. Bölüm Fragmanı 30 Aralık Cuma Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,633 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 38. bölüm fragmanı, bir garip ask 38, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 38 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 38 bölüm fragmanı, birgaripask38bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 38. bölüm özeti, bir garip ask 38. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 38. Bölüm Fragmanı 30 Aralık Cuma Özeti

Arnav, Khushi ile Nanda Kishore’un telefon konuşmasına kulak misafiri olmuştur. Bu durum onda bazı kıskançlık belirtilerinin ortaya çıkmasına sebep olur. Shyam ise Khushi’nin gözünde kaybettiği güvenini yeniden kazanmak için büyük bir plan hazırlamaktadır.

ARNAV, NANDA KİSHORE’UN VARLIĞINDAN RAHATSIZ OLUR

Kokteyl devam etmektedir. Dans kareografı Madhubala, Khushi ve Arnav’ın dans figürlerini beğendiği için yeniden dans etmelerini istemiştir. Ancak ikisi de inatçı tutumunu sürdürmeye devam ettiği için bu teklifi geri çevirir. Madhubala’nın ise kolay kolay vazgeçmeye niyeti yoktur ve iki ailenin büyüklerinden bu konu hakkında kendisine yardımcı olmalarını ister.

Diğer yandan Khsuhi’nin güvenini kazanmak isteyen Shyam büyük bir plan hazırlığı içerisindedir. Nanda Kishore, yılbaşı gecesinde neler yapacağını Khushi ile paylaşır. Madhumati, Khushi’ye nişan gününüde onun eski nişan elbiselerini giyip giyemeyeceğini sorar. Anjali’nin Shyam’a kötü bir haberi vardır. Arnav, Khushi’yi Nanda Kishore ile telefonda sohbet ederken yakalar. Ardından Arnav’ın sergilediği kıskanç davranışlar Khushi’nin ilgisini çeker.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS