Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 37. Bölüm Fragmanı 29 Aralık Perşembe Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,580 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 37. bölüm fragmanı, bir garip ask 37, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 37 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 37 bölüm fragmanı,birgaripask37bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 37. bölüm özeti, bir garip ask 37. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 37. Bölüm Fragmanı 29 Aralık Perşembe Özeti

Bir Garip Aşk 37. Bölüm Özeti

ARNAV KISKANÇLIK KRİZİ GEÇİRİYOR..
Khushi ve Nanda arasındaki yakınlaşma Arnav’ı iyiden iyiye kızdırmaya başlar. Özellikle Payal ve Akash’ın birlikteliği için düzenlediği kokteylde Khushi’nin Nanda ile birlikte geldiğini görmek Arnav’ın canını sıkar ve Khushi ile tartışmaya başlar.


Bir Garip Aşk 37. Bölüm: Shyam, Anjali’den günlük giderlerini yönetmesini ister. Arnav ise Payal ve Akash’ın evliliğini kutlamak için bir kokteyl vereceğini duyurur. Khushi ve Nanda bu partiye katılarak eğlenmek isterler. Ancak Khushi ile Arnav arasında yine istenmeyen olaylar yaşanır  Khushi Arnav’a sunduğu teklifi reddettiği için ona çok kızar.

 

Nanda’dan kendisi için bir iyilik yapmasını isteyen Khushi, Arnav’ın düzenlediği partiye onunla birlikte gider. Khushi ve Nanda Kishore’yi bir arada gören Arnav onları kıskanır. Kızgınlığını Khushi’ye kızarak çıkarmaktadır ancak konuklar Arnav’ın davranışlarından sıkılmaya başlar. Khushi ve Nanda Kishore daha sonra sahneye çıkarak beraber dans ederler. Arnav, Khushi’yi evine bırakmak ister ancak o Nanda Kishore ile gitmeyi tercih edecektir.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS