Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 36. Bölüm Fragmanı 28 Aralık Özeti - Arnav'ın Lavanyadan Arılığı

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,724 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 36. bölüm fragmanı, bir garip ask 36, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 36 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 36 bölüm fragmanı,birgaripask36bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 36. bölüm özeti, bir garip ask 36. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 36. Bölüm Fragmanı 28 Aralık Özeti - Arnav'ın Lavanyadan Arılığı

ARNAV, LAVANYA’DAN AYRILDIĞINI HERKESE SÖYLER

Arnav, Lavanya’dan ayrılma kararı aldığını herkesle paylaşır. Raizada ailesi büyük bir şaşkınlık içerisindedir. Ancak Anjali diğerlerinden farklı düşünmektedir ve Arnav’ın Lavanya’dan ayrılma kararı almasını desteklediğini söyler. Manaroma ise Sidney’den gelecek olan bir özel bir misafiri heyecanla beklemektedir.

Lavanya, Arnav ile arasında yaşadıklarını Khushi ile paylaşır ve Payal ile Arnav nişanlanana kadar bu sırrı gizli tutmasını ister. Ancak Arnav daha önce davranır ve Lavanya’yadan ayrılmak istediğini açıklar. Khushi bu durum karşısında Lavanya’nın kalbini kırdığı için Arnav’a bağırır. Daha sonra evi terk etmek üzere olan Lavanya’nın önüne geçerek onu bu kararından vazgeçirmek ister. Nani, Lavanya’dan ayrılma kararı aldığı için Arnav’a kızgındır ve ona bu kararı vermesinin arkasında hangi sebeplerin olduğunu açıklamasını ister.

Ancak Lavanya herkese bunun karşılıklı alınmış bir karar olduğunu bu sebeple de evden ayrılma kararından geri dönmek istemediğini söyleyerek Raizada ailesi ile vedalaşır. Bu arada Khushi yeni bir karar alır. O Artık Shaym hakkında konuşmak istememektedir. Anjali Raizada evindekiler dışında, Arnav’ın Lavanya’dan ayrılma kararı almasını destekleyen tek kişidir.

Khushi, Anjali’nin nişan elbiselerinin seçiminde ona yardımcı olacaktır. Öte yandan Manaroma Sidney’den gelen özel misafiri Nanda’yı karşılamanın telaşındadır.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS