Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 34. Bölüm Fragmanı 26 Aralık Pazartesi Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,185 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 34. bölüm fragmanı, bir garip ask 34, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 34 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 34 bölüm fragmanı,birgaripask34bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 34. bölüm özeti, bir garip ask 34. bölüm de neler olacak ?

KHUSHİ, SHYAM’DAN ŞÜPHE DUYMAYA BAŞLIYOR

Shyam ve Akash arasındaki konuşmaya kulak misafiri olan Khushi’nin Shyam hakkında duyduğu şüpheleri artar. Khushi’nin yüzündeki mutsuz ifadeyi gören Arnav ona Shyam hakkında sorular sorar. Khushi’nin mutlu olmasını isteyen Anjali ise Shyam hakkında araştırma yapmaya başlar. 

Bir Garip Aşk 34. Bölüm
Anjali ile başbaşa kalan Shashi ona Shyam hakkında bilmediği gerçekleri anlatmak istemektedir ancak karşısına beklemediği bir engel çıkar. Khushi’nin yüzündeki mutsuzluğu gören Arnav ise ona Shyam ile birlikte olmak konusunda emin olup olmadığını sorar. Bu duruma . canı sıkılan Khushi sinirlenerek Arnav’ın arabasın lastiğini patlatır. Shashi’nin Shyam’ın kimliğini ortaya çıkarmak için çabaladığını anlayan Khushi, Shyam hakkında şüphe duymaya başlar. Ardından Shyam ve Akash arasında gerçekleşen konuşmaya kulak misafiri olur ve duydukları karşısında şaşkına döner. Diğer yandan Anjali, Shyam hakkında araştırma yapmaya başlar. Khushi’nin yaşayacağı bir olay Shyam . hakkındaki şüphelerini kafasından atmasına neden olur. Ancak bu fazla uzun sürmez ve Shyam’ın verdiği kaçamak cevaplar Khushi’yi çileden çıkartır. 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS