Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 33. Bölüm Fragmanı 25 Aralık Pazar Özeti Arnav’ın Nişanı

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,046 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 33. bölüm fragmanı, bir garip ask 33, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 33 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 33 bölüm fragmanı, birgaripask33bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 33. bölüm özeti, bir garip ask 33. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 33. Bölüm Fragmanı 25 Aralık Pazar Özeti Arnav’ın Nişanı

Bir Garip Aşk 25 Aralık Pazar Özeti  33. Bölüm Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 33. bölümünde Arnav’ın  nişan hazırlıklarını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 33. Bölüm Özeti

Ablası ve Khushi bu bölümde bolca sohbet ederler. Ve ikisinin de hayalinde sevdikleri ama birbirlerine söylemedikleri… Payal Akash’ı , Khushi ise Arnav’ı düşünür durur. Anjeli ve Arnav ise Khushi’nin mutsuzluğu hakkında konuşunca Arnav bir şeylerin baskısı olduğunu söyler. 

Shyam ise Khushi için halasıyla düğün alışverişi yaptığını ve ona bir hediyesi olduğunu söyler ve hediyesini verir. Ancak Khushi çok mutsuzdur. Arnav Khushi’nin düşen bilekliğini verirken hediyesinin de ucuz olduğunu söyleyerek küçük görür. Mutsuzluğuna vurgu yapınca herkes kendi nişanına baksın diye Khushi çıkışır.

Arnav ile tartışan Khushi soluğu ev sakinlerinin yanında alır ve artık Lavanya ile nişanlanmak istediğini söyler. Evde nişan hazırlıkları başlar. Alışverişte Khushi’nin olduğu her yere gelmek isteyen Arnav onu ağlatmaya devam eder. Khushi’nin beğendiği kolyeyi Lavanya’ya alır.

Kıyafet alışverişinde ise güzelliği ile büyüleyen Khushi’ye üzerindeki kıyafeti asla alamayacağını sefil olduğunu dile getirir. Khushi ise hayaller ve gerçek hayat arasında bocalayıp ağlar. Arnav çok üzerine gitmiştir. Khushi’ye bakar ağlıyordur… Ve orayı terk eder. Lavanya ise kıyafet alma derdindedir Arnav ben gidiyorum deyince şaşırır.

Bu sırada alışverişte Anjeli’nin yanına gelen sarraf Shyam’ın yüzük aldığını beğenip beğenmediğini sorunca Anjeli şok olur ve şüphelenir. Eve giden Anjeli çok üzgündür. Ama adamın yanlış hatırladığına inanmak ister.

Shyam’ın bir diğer şüphe uyandıran olayı ise Khushi Arnav’ların evinde telefonu açınca konuşmuştur. Ve sesini duyan Khushi bunu ona söylediğinde afallasa da durumu kurtarmıştır. Akash ise Payal’in evine gider ve halayı ve onu nişana davet eder. Zira Payal’e yakınlaşma konusunda Anjeli onunla epey konuşmuştur.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS