Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 32. Bölüm Fragmanı 24 Aralık Cumartesi Özeti Arnav Şok Olur

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,895 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 32. bölüm fragmanı, bir garip ask 32, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 32 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 32 bölüm fragmanı,birgaripask32bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 32. bölüm özeti, bir garip ask 32. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 32. Bölüm Fragmanı 24 Aralık Cumartesi Özeti Arnav Şok Olur

Bir Garip Aşk 24 Aralık Cumartesi  32. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 32. bölümünde Arnav’ın Khushi’nin nişanlandığını öğrenmesini izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 32. Bölüm Özeti

Payal Akash’ı reddeder. Khushi ise nişan yüzüğünü kaybeder. Nişan yüzüğünü bulan Arnav onu Anjeli’ye verir zira onu Shyam’ın kendine aldığını sürpriz yaptığını zanneder. Ancak Shyam böyle olmadığını söyler.

 

Anjeli ise yüzüğü saklar ancak onu Shyam’ a gösterirken masada unutur. Khushi ise yüzüğü aradığını söyleyince Laksminin o sütü içmesinden dolayı ondan şüphelenirler ancak gerçek farklıdır. Yüzüğü tekrar Arnav bulur. Anjeli ise Khushi’ye Arnav’da almasını söyler. Arnav ise kulağını tutup özür dilemesini ister.

Khushi mecburen kabul eder. Sonra ise yüzüğü kendisi takmak isteyince Khushi reddeder. Ve onun nişan yüzüğü olduğunu söyleyince Arnav şok olur. Herkes bu haberi duyar ve Shyam’ı merak ederler. Shyam ise Khushi’ye yarın görüşürüz dese de Anjeli ile tanışma yıl dönümü olunca arada sıkışır.

Bu sırada Arnav sinirlidir ve Khushi’ye neden bana nişanlandığını söylemedin diyerek hesap sorar. Ve yine sinirden dışardaki çiçekleri keserken eli kesilir. Lavanya ve Khushi onu tedavi eder. Khushi giderken Arnav onu durdurur ve ona mutsuzluğunun sebebinin nişanlısının zengin olmadığını öğrenmen mi der.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS