Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 31. Bölüm Fragmanı 23 Aralık Cuma Özeti Akash İlk Adımı Atar

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,737 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 31. bölüm fragmanı, bir garip ask 31, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 31 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 31 bölüm fragmanı, birgaripask31bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 31. bölüm özeti, bir garip ask 31. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 31. Bölüm Fragmanı 23 Aralık Cuma Özeti Akash İlk Adımı Atar

Bir Garip Aşk 23 Aralık Cuma günü 31. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 31. bölümünde Akash’ın Payal için büyük bir adım attığını  izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 31. Bölüm Özeti

Khushi’nin kendi evlerinde tekrar başlaması Arnav’ı rahatsız eder. Ancak ev sakinleri onu evde tutmak için türlü oyunlar yaparlar. Khushi mutfakta tam düşecekken Arnav onu kurtarır. Khushi hakkında sinirini ortaya koyan Arnav Khushi’nin çocuklara ders verdiğini ve burda çalışma şartının para almamak olduğunu öğrenir. 

Oysa ki Arnav Khushi’nin her şeyi para için yaptığını düşünmüştü ama bu sözlerle yanıldığını öğrenir. Anjeli Arnav’a annesine ait olan bileziği Lavanya’ya vermesini ister. Arnav ile dertleşen Anjeli annesinin mektuplarıyla duygusal anlar yaşar.

Arnav ise annesinin bu halini görse onu beğenmeyeceğini düşünüp üzülür. Dışarıda yıldızlar bakarken Khushi gelir ve onunla annesi hakkında dertleşir. Shyam ise Khushi’nin yokluğunda evde rahattır ancak dönüşü rahatsız eder.

Anjeli ile bu problemi çözmek istemeyince Khushi’ye gider ve konuşur. Ancak Khushi evlenene kadar çalışacağını söyler. Akash ise Payal’e sürpriz yapar : geçmişlerine ait hediye ve notlarla onu sevindirir ve onu sevdiğini söyler. Payal oldukça utanır.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS