Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 3. Bölüm

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Bir Garip Aşk Hint Dizisi
54,518 İzlenme

Açıklama

Bir Garip Aşk 3. Bölüm, Bir Garip Aşk 3.Bölüm izle, Bir Garip Aşk 3.Bölüm full, Bir Garip Aşk 3.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal7, bir garip aşk 3.bölümü, bir garip aşk yeni bölüm, Kanal7 bir garip aşk, Kanal7 bir garip aşk izle,

Bir Garip Aşk 3.Bölüm Fragmanı 23 Kasım Çarşamba Özeti - Khushi Lavanya’nın Asistanı Olur

Kanal 7’de tekrar izleyiciyle buluşan Bir Garip Aşk yine güzel bir bölümle sizlerle. Khushi ile Arnav karşılaşmadılar. Arnav’ın anneannesi 200 adet sare siparişi verince Khushi havalara uçtu ve bu sevinçli haberi halasına iletti. Ancak Arnav’ın yengesine evin hizmetçisi zannedip konuşması Khushi’nin başını sıkıntıya soktu. Arnav’ın yengesi sareleri yırtıp defolu olduğunu söyleyerek siparişleri iptal etti.

Arnav’ın yengesinin bir diğer oyunu da duaya katılmak yerine mücevher siparişi vermesi oldu. Arnav’ın anneannesi çok kızdı. Ağlamaya başlayan yengesi evde kimsenin kendisini önemsemediğini söyleyerek ağlarken Arnav’ın onun için mücevher aldığını öğrenince havalara uçtu.

Khushi ise iş bulma telaşında hem Arnav’a olan borcu hem de halasının maddi sıkıntılar yaşıyor olması bu isteği oldukça kuvvetlendirdi. Ve Shyam’la buluşup iş teklifini konuştular. ancak pazara halasının da gitmesi karşılaşma ihtimallerini de beraberinde getirdi.Neyse ki yakalanmadan işe başlama belgesini aldı Khushi.

Shyam Khushi’ye abayı yakmış durumda bakalım ilerleyen bölümlerde açılabilecek mi ona.  Sıradaki görevi halasını çalışma konusunda ikna etmek olan Khushi, halasını acıtasyon yaparak kandırmaya çalıştı. Halası ise babasına durumu iletince Khushi durumu anlatınca babası çalışmasını kabul etti ve onlara güvendiğini söyledi.

İşe başlama belgesini kaybeden Khushi yönlendirme sonucu Arnav’ın çalıştığı ofise gitti. Ofiste Arnav’ın kız arkadaşı da aynı ofiste çalışmaktadır. Khushi derdini anlatıp işe başlama belgesi alma derdindeyken Arnav’ın kız arkadaşının asistanı olan Sonia Arnav’ın yanında kız arkadaşını azarlamasına neden olunca işten atıldı. Yerine ise asistanı olarak Khushi başlayacak. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler yaşayacağız.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS