Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 29. Bölüm Fragmanı 21 Aralık Çarşamba Özeti - Arnav’dan Şok Karar

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
4,036 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 29. bölüm fragmanı, bir garip ask 29, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 29 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 29 bölüm fragmanı,birgaripask29bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 29. bölüm özeti, bir garip ask 29. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 29. Bölüm Fragmanı 21 Aralık Çarşamba Özeti - Arnav’dan Şok Karar

Bir Garip Aşk 21 Aralık Çarşamba günü 29. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 29. bölümünde  Arnav’ın şok eden o kararının ne olduğunu  izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 29. Bölüm Özeti

Arnav kendi elleriyle Khushi’nin halhalı taktıktan sonra onunla romantik dakikalar yaşarlar. Khushi neden daha önce vermediğini sorar. Ancak Arnav sinirlenip şok bir kararla Lavanya ile evlenme kararını açıklar. Khushi üzülse de belli etmez.

Shyam ise artık Khushi eve gelmeyecek diye daha mutludur. Arnav ise evlilik konusunda herkes aceleci davranınca herkese kızar. Khushi’yi eve bırakırken bile onunla tartışır. Khushi’ye yaşadıkları romantik dakikalarda hiçbir şey hissetmediğini söyler.

Shyam Khushi’nin evlerinin duvarına Khushi ve Shyam yazdırıp sanki kendinin haberi yokmuş gibi sinirlenir. Hala ve diğerleri Khushi’ye yaşattıkları konusunda suçlar ve acilen karar vermesini ister. Khushi ise halasının ve yaşananların etkisinde kalarak Shyam ile evlenmeye evet der.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS