Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 28. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Diwali’de İki Aşık

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,295 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 28. bölüm fragmanı, bir garip ask 28, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 28 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 28 bölüm fragmanı,birgaripask28bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 28. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Diwali’de İki Aşık..

Bir Garip Aşk 18 Aralık Pazar günü 28. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 28. bölümünde Diwali’de iki aşığın yani Khushi ve Arnav’ın yakınlaşmalarını  izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 28. Bölüm Özeti

Khushi Lavanya’nın isteği üzerine kandil yapmak için bahçeden toprak almaya gider. Her yerin toprak olduğunu fark eden Arnav’ı karşısında gören Khushi elindeki toprağı dökünce gözüne gider. Gözündekini ise Arnav temizler.

Arnav’ın ağaca  nazar için limon ve biber astığını gören Khushi Arnav’ın kendine kara büyü yaptığını düşünür. Engellemek için uğraşır. Gerçeği öğrendiğinde Arnav’ın yanına giden Khushi Arnav’ı da bilgisayarı sayesinde yaptıklarını görmesiyle hışmına uğrar. Khushi ise kendine ceza olarak kalan karışımı içer.

Anjeli Diwali festivali için Lavanya ve Khushi’ye hediye verir. Shyam da Khushi’nin gözüne girmek için babasına tekerlekli sandalye alır. Halası duygu sömürüsüyle evlilik konusunda ikna etmeye çalışır. Anjeli ve ailesi için tatlı hediye etmeye giden Khushi, tam Shyam ile karşılaşacaktı ki bir yolunu bulup yine kaçar.

Büyükanne hakkında kötü konuşan Lavanya’nın arkadaşları Lavanya tarafından uyarılınca büyükanne çok mutlu olur ve Khushi’ye teşekkür eder. Khushi etrafını kandillerle süsler ve çıkması için Arnav yardım eder. Khushi’nin annesine ait kaybolan halhalı Arnav’dadır. Ve ayağını burakn Khushi’ye yardım eder ve halhalını verir. Büyükanne ise Arnav’ın Lavanya ile evlenmesini ister. Ancak Arnav evlenmek istemez. Çünkü aklında ve yüreğinde Khushi vardır. Ve gözlerini ondan alamaz. Khushi’nin gözü de ondan başkasını görmez.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS