Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 27. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Khushi’nin Kararsızlığı

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,704 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 27. bölüm fragmanı, bir garip ask 27, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 27 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 27 bölüm fragmanı,birgaripask27bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 27. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Khushi’nin Kararsızlığı..

Bir Garip Aşk 17 Aralık Cumartesi günü 27. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 27. bölümünde Khushi’nin kararsızlık içinde çırpınışlarını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 27. Bölüm Özeti

Khushi bulduğu gümüş paralara çok sevinir. Arnav’ların evinde hazırlıklar devam etmektedir. Işıkları ağaca takması gereken Khushi kabloların arasında kalınca Arnav onu kurtarır. Arnav’ı tören için yardım konusunda ikna etmeyi başaran Khushi, ağzından evlilik konusunu kaçırınca Anjeli sorar ve bu sırada Arnav konuşmalarını dinler.

Khushi evliliğe nasıl karar verdiğini sorar. Khushi her yerde Arnav görür. Arnav tabureden Khushi’nin üzerine düşer. Khushi ondan kaçtıkça adeta ona daha da bağlanıyordur. Payal ve Akash arasındaki sevgi giderek büyür. Evdekilerse onun Shyam ile evlenmesini ister. Gerçekleri bilen babasının isteğini bilmeyen Khushi Shyam ile evlenmek istemez.

Shyam ise ona yaklaştıkça o da daha da kaçar. Khushi Arnav ve Shyam arasında karşılaştırmalar yapar durur. Shyam ise hain planlarına bir yenisini ekler. Sinirini sürekli Anjeli’den çıkaran Shyam halasının evine komşuların gelmesini fırsat bilir. Zira evde bekar kızlar olmasına rağmen bekar bir erkeğin kiracı olması hiç de hoş değildir. Bunu bilen Shyam dinledikleri karşısında rol yaparak evi terk eder. Halanın Khushi’ye olan baskısını biraz daha artırarak bir an önce Khushi ile evlenmeyi planlar.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS