Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 26. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Shyam’ın Planı

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
437 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 26. bölüm fragmanı, bir garip ask 26, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 26 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 26 bölüm fragmanı,birgaripask26bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk  26. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Shyam’ın Planı

Bir Garip Aşk 16 Aralık Cuma günü 26. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 26. bölümünde Shyam’ın hain planını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 26. Bölüm Özeti

Khushi’nin babası hastanededir. Arnav da dahi olmak üzere herkes hastaneye gelir. Arnav’a sarılan Khushi omzunda ağlar ve ona sıkıca sarılır. Arnav ise onu teselli etmediği için pişman olur. Babası eve geçince Khushi yine Arnav’ların evine çalışmaya gider.

Arnav’dan maaşını ister ancak verdiği yeterli değildir. Babasının hastane masraflarını karşıyamayacağı  için üzülen Khusi Arnav’dan etkilendiğinin farkındadır. Arnav da hissettiklerine şaşırır. Arnav eskiden çok kötü davransa da artık biraz da olsa değişiklik yaşar.

Shyam ise Anjeli’yi araç gibi kullanıp Khushi’yle evlenmeyi planlar. Khushi evlilik olayını duyunca bir şey hissetmediğini söyler. Bozuntuya vermeyen Shyam da o da baskıdan yakınır. Ancak evlenmeyi kafaya koymuştur ve önündeki tüm engelleri çiğner. Arnav ise Khushi’ye çok sevineceği bir hamlede bulunur. Varlık günüdür ve deterjan paketinde iki gümüş çıkar. Khushi onun bunu yaptığından habersiz havalara uçar.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS