Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 24. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Arnav Fenalaşıyor.

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,414 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 24. bölüm fragmanı, bir garip ask 24, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 24 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 24 bölüm fragmanı,birgaripask24bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 24. Bölüm Fragmanı ve Özeti – Arnav Fenalaşıyor.

Bir Garip Aşk 14 Aralık Çarşamba günü 24. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 24. bölümünde Arnav’ın fenalaştığını ve Khushi’nin onun için yaptıklarını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 24. Bölüm Özeti

Khushi ise Lavanya ile Arnav toplantıya gidecek yolda romantik dakikalar yaşasın diye arabanın benzininin bir kısmını boşalttı. Ve onlar için kurabiye yapıp bağaja koyacaktı ki şalı takılıp düştü ve bayıldı. Khushi kendine geldiğinde Lavanya arabada değildi çünkü alerji çıkarmıştı yüzüyle uğraşması için de vakit olmadığından Arnav tek başına yola çıkacaktı. Arnav onu fark edince arabaya geçti.

 

Yolda arabayı itmek zorunda kalan Arnav çok gergindi. Khushi yine durumu kurtarmak için elinden geleni yaptı. Evdeki herkes Khushi’yi merak etti. Bu arada Khushi’nin babası Shyam’ın düşürdüğü ehliyetle onu daha da yakından araştırmak istiyor. Shyam’ın doğum tarihi hakkında yalanı ortaya çıksa da toparlamayı beceriyor. Khushi ve Arnav arabadan dolayı yolda kalınca yürüyerek gidiyorlar. Khushi yolda düşüyor ve Arnav kurtarıyor. Elbisesini de çaldıran Khushi giydiği elbiseyle Arnav’ı adeta büyülüyor.

Khushi kapıdan girer girmez Arnav ona seslense de o duymamış gibi davrandı. Arnav’a konuşmak istemediğini söyledi. Arnav bu esnada fenalaştı çünkü alması gereken ilacı almamıştı. Khushi onu iyileştirmeyi başardı. Özür dilemek için Arnav’ı yanına gittiğinde elindekiler yüzüne bulaşınca Arnav güldü ve bu bir ilkti. Anjeli de bu duruma güldü ve çok mutlu oldular.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS