Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 21. Bölüm Fragmanı 11 Aralık Pazar Özeti - Khushi’nin Gözyaşları

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,902 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 21 bölüm fragmanı, bir garip ask 21, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 21 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 21 bölüm fragmanı,birgaripask21bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 21. Bölüm Fragmanı 11 Aralık Pazar Özeti - Khushi’nin Gözyaşları..

Bir Garip Aşk hint dizisi 11 Aralık Pazar günü 21. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 21. bölümünde Khushi’nin gözyaşlarını  izleyeceğiz.

 

Bir Garip Aşk 21. Bölüm Özeti 11 Aralık Pazar

Arnav Khushi’nin telefonu yüzüne kapatmasından dolayı aşırı derecede sinirli. Arnav Khushi’ye evde işini yap haddini aşma diyerek Lavanya’ya evlilik konusunda ders vermemesini söyledi. Khushi de evlilik bir gelenektir ve bunu ben çıkarmadım evlilik kutsaldır diyerek Arnava’ı eleştirdi ve Arnav’ı çıkar için yaşamayla suçladı. Karaktersizsin deyince Khushi’nin kolundan tutup hesap sordu.

Shyam ise Khushi’nin babasına da kendini sevdirerek onunla olma hayalinde. Arnav bu kadar sinirine rağmen Khushi’den gözlerini alamıyor. Khushi’nin babası Shyam konusunda sağlam ayakkabı değil daha fazla araştırmak istiyorum diye annesiyle konuştu. Arnav ve Anjeli annesi ve babasını özledikleri için gözyaşlarına boğuldular. Ve bu gün onları anma töreni vardı.

Arnav dua yerinde babası hasta bir kız çocuğu için güvercin aldı ve onu mutlu ettiğinde Khushi de oradaydı. Ve bu hareketine bakakaldı. İyilik yapması Khushi’yi çok mutlu etti ve kafasını karıştırdı. Khushi Arnav’ın geçmişine ait bu ayrıntılarla ve anne-babası için gözyaşlarına boğuldu. Bu arada Khushi’nin babası rahatsızlandı. Shyam Anjeli’nin törene katılma ısrarına rağmen Khushi o evde diye gitmek istemedi.

Khushi eve geldiğinde ona haber vermedikleri için çok kızdı. Khushi’nin babası Shyam’ın Sultanım diye konuştuğu kişinin kim olduğuna Shyam telefonu unuttuğunda baktı. Shyam’ın zamanında gelmemesi Anjeli’yi çok üzdü. Arnav Khushi’ye gitmesi için kızınca onu üzdüğünü fark edip telefon etti ancak Khushi onu telefon sapığı zannedip ağzına geleni söyledi. Lavanya partiye gideceği için hazırlık yapıyor ancak Arnav partiye gitmek istemiyor.

Khushi’nin babası Shyam ile birlikteyken Shyam’ın işe gitmediğini öğrenince büyük şok yaşandı.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS