Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 20. Bölüm Fragmanı 10 Aralık Cumartesi Özeti - Khushi’nin Suçlanması

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,739 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 20 bölüm fragmanı, bir garip ask 20, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 20 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 20 bölüm fragmanı,birgaripask20bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 20. Bölüm Fragmanı 10 Aralık Cumartesi Özeti - Khushi’nin Suçlanması.

Bir Garip Aşk 10 Aralık Cumartesi günü 20. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 20. bölümünde Khushi’nin suçlandığını  izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 20. Bölüm Özeti

Büyükanne Laksmi’nin kaybolduğunu ve Lavanya’nın onu kandırmaya çalıştığını anladı. Khushi Laksmi’yi bulup getirdi ve bu yalanın kendi fikri olduğunu söylese de büyükanne Khushi’nin Lavanya’yı kurtarmak istediğini söyledi. Shyam Khushi’nin işten kovulması için uğraşıyor.

Anjeli’nin Shyam tarafından hediye edilen ve ısrarla takmasını istediği kolyesinin kaybolmasının ardından kolyenin çalınması konusunda Manaroma Khushi’yi suçlasa da herkes ona destek oldu ve Manaroma’nın boş yere suçladığı ortaya çıktı. Kolye keçinin boynundaydı.

Lavanya ise Khushi’den yardım alarak geleneksel kıyafetler giyerek ve Arnav’ı evlilik konusunda ikna etmek için uğraştı. Ancak Arnav anne ve babasının evliliklerinden dolayı evliliğe sıck bakmıyor. Khushi’nin anne ve babası da Delhi’ye geldi.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS