Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 19. Bölüm Fragmanı 9 Aralık Cuma Özeti Khushi’nin Oyunları

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,855 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 19 bölüm fragmanı, bir garip ask 19, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 19 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 19 bölüm fragmanı,birgaripask19bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 19. Bölüm Fragmanı 9 Aralık Cuma Özeti Khushi’nin Oyunları

Bir Garip Aşk 9 Aralık Cuma günü 19. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 19. bölümünde Khushi’nin Arnav’a ders vermek için oynadığı oyunları izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 19. Bölüm 9 Aralık Özeti 

Khushi Arnav’ın yaptıklarını taklit ederek herkesi güldürür. Bu sırada onu dışarıdan izleyen Arnav sinirlenip orayı derhal terk etti. Arnav’a ders vermek isteyen Khushi Arnav’ın arabasını bozar ve toplantıya gitmesini engeller. Toplantıyı evde yapacak olan Arnav’ı başka bir sürpriz beklemektedir. Khushi Arnav’ın telefonunda müzik sesini değiştirir ve toplantıda onu arayarak herkese rezil eder.

Arnav çok sinirlenip onu arayanı bulmaya çalışsa da büyükanne Lavanya’nın gece birkaç kez yanına geldiğini ondan şüphelenmesi gerektiğini söyler. Arnav konuyu kapatır. Bir diğer sürpriz de ayakkabısındaki meyve suyudur. Herkesin gülmesiyle iyice sinirlenir. Lavanya ise Arnav’ı kızdırsa da büyükannenin gözüne girmek için Laksmi’nin bakımını tek başına üstlenmesi konusunda Manaroma'nın gazına geldi.

Ancak keçiyi kaybedince ortalık karıştı. Khushi yanlışla Arnav’a sıcak çayı dadökünce vicdan azabı çekip her şeyi itiraf etti. Manaroma başka bir keçiyi getirdi. Benzemesi için uğraşırlarken Khushi’ye yakalandılar. Khushi onu yalan söylememesi konusunda uyardı ancak onu dinlemedi Lavanya. Ve büyükanne onun Laksmi olmadığı konusunda şüphelendi.

 

 

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS