Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 18. Bölüm Fragmanı 8 Aralık Perşembe Özeti - Khushi’nin Sabrı

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,666 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 18 bölüm fragmanı, bir garip ask 18, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 18 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 18 bölüm fragmanı,birgaripask18bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 18. Bölüm Fragmanı 8 Aralık Perşembe Özeti - Khushi’nin Sabrı

Bir Garip Aşk 8 Aralık Perşembe günü 18. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 18. bölümünde Khushi’nin sabrını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 18. Bölüm Özeti

Khushi Lavanya’nın Arnav’ın baskısıyla onunla beraber aynı evde olduğunu düşünür. Bu nedenle Khushi Lavanya’ya daha da iyi davranır. Khushi eve erken gitmek isteyince Anjeli biraz daha kalmasını ister. Bunu duyan Arnav hemen lafa girip verdiğin paranın iki katını verirsen kalır der ve gururunu incitir. Bu konuşmaya şahit olan büyükanne Arnav’ın böyle konuşmaması gerektiğini ev idaresinin kendine olduğunu söyler. Dua için kalmasını istediği Khushi’den Payal ve halasının da gelmesini hatta kiracı olarak bildikleri Shyam’ın da gelmesini isterler ve tabi ki Shyam gelmez. Lavanya ise Manaroma’nın gazına gelip Khushi’den şüphelendiğine dair polisi arar.

Tam dua edilirken polis gelir. Khushi’yi kimlik tespiti için götürmek isterler. Ancak Büyükanne şikayetin sahibinin Lavanya olduğunu öğrenince Lavanya’da o şikayetçi olur. Bunu duyan Arnav neler oluyor diye hesap sorar. Khushi’nin halası bu suçlamalara daha fazla dayanmak zorunda olmadığını işi bırakmasını ister ancak Khushi babasının hatrına sabreder. Lavanya Khushi’ye eziyet etmek için onu halası ve ablasıyla göndermez. Bunu gören büyükanne Arnav’da Khushi’yi eve götürmesini ister. Arnav yolda olayların acısını çıkarmak için ağzına geleni söyler. Daha sonra yolda bırakır. Khushi ise zor da olsa evine yaya olarak ulaşır. Arnav ise onu merak edip geri dönse de onu bulamaz.

 

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS