Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 17. Bölüm Fragmanı 7 Aralık Çarşamba Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,402 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 17 bölüm fragmanı, bir garip ask 17, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 17 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 17 bölüm fragmanı,birgaripask17bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 17. Bölüm Fragmanı  7 Aralık Çarşamba Özeti - Arnav Khushi’yi Kovuyor.

Bir Garip Aşk 7 Aralık Çarşamba günü 17. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 17. bölümünde Arnav’ın  Khushi’yi  kovmasını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 17. Bölüm Özeti

Anjeli Khushi’yi gelenekleri öğretmesi için eve çağırmıştı ve Arnav Khushi’yle karşılaşmıştı. Arnav onu görünce çılgına döndü. Arnav Khushi’yi kovdu. Arnav sinirle Anjeli’ye  otoritenin kendinde olduğunu kararları kendisinin verdiğini söyledi. Evin kendinin olduğunu da söyleyince Anjeli daha fazla dayanmayıp evi gözyaşları içinde terk etti.

Arnav ablasının gönlünü almak için Khushi’nin evine gidip tekrar dönmesini bu durumda kendisine iki katı parayı vereceğini söyleyip parayı da bıraktı ve senin gibiler her şeyi para için yapar diyerek de hakaret edince Payel ve halası dönmemesi için ısrar etti ancak Khushi babasının durumundan dolayı kabul etti. Anjeli’yi dua yerinde bulan Arnav yaptığının yanlış olduğunu bir daha yapmayacağını söyledi.

Arnav bir daha Anjeli’nin evden ayrılıp gitmemesi konusunda söz almaya çalışacak. Arnav’ın yanında Khushi’yi gören Anjeli eve geri gelmek için ikna olacak. Khushi büyükanne gözünde bu yaptıkları karşısında önemli bir yer edinecek.

Lavanya’yı eğitme konusunda yardımcı olan Khushi tek şartı Arnav’ın evde olmayacağı zamanda Lavan’yayı eğitmeye gelecek. Bu şartı duyan Arnav daha da sinirlenecek.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS