Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 16. Bölüm Fragmanı 6 Aralık Salı Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
1,880 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 16 bölüm fragmanı, bir garip ask 16, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 16 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 16 bölüm fragmanı,birgaripask16bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 16. Bölüm Fragmanı 6 Aralık Salı Özeti - Khushi Arnav Tekrar Karşılaşıyor.

Bir Garip Aşk 6 Aralık Salı günü 16. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 16. bölümünde Arnav ve Khushi karşılaşmasını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 16. Bölüm Özeti

Khushi ve Payal tatlı konusunda sıkıntı yaşayıp iş sözleşmesinin iptal olmasıyla çok üzgünler. Halası da destek vermek yerine hesap sormakta. Büyükanne Lavanya’ya yaşattıklarından ötürü fırça çekti. Lavanya’nın özrü pek de işe yaramamış gibi. Shyam ise Khushi’nin yanına gidip ona destek olmak istediği sırada dışarıda Anjeli’nin arabasını görünce eli ayağına tutuştu. Ve bir bahaneyle dışarı çıkmayı başardı. Bu sırada Anjeli ve Manaroma içeri girdi ve halası hesap sormak için geldiklerini düşünerek telaşlandı.

Manaroma ve hala söz dalaşına girse de Anjeli gelme sebeplerini açıkladı : Anjeli Khushi’den Lavanya’ya eğitim vermesini gelenekleri öğretmesini istedi. O ise o eve gitmek istemediğini söyleyince Anjeli Arnav ile imzaladıkları sözleşmeden dolayı 2000 rupi ödemesi gerektiğini hatırlattı. Khushi bu anı hatırlamaktan tekrar mutsuz oldu. Kararsız kalan Khushi’ye Shyam parayı karşılamayı teklif etti.

Ancak Khushi kimseye borçlu olmak istemediğinden Arnav’ların evinin yolunu tuttu ve bu işe evet dediğini söyledi. Ancak bir şartı vardı: Arnav eve gelmeden o çıkacaktı. Lavanya ile eğitime başlayan Khushi vakti geldiğinde çıkmak istediğini söylediğinde Anjeli Arnav’ın geç geleceğini söyledi.

Lavanya ile mutfakta eğitime başlayan Khushi ise peki deyip işine devam ettiği sırada işi erken biten Arnav eve geldi. Elektriklerin kesik olmasından dolayı kimseyi göremediğinden Lavanya’nın mutfakta olduğunu bildiğinden mutfağa gitti. Ancak mutfaktaki Khushi idi. Ve yine Arnav ve Khushi bir arada idi.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS