Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 15. Bölüm Fragmanı 5 Aralık Pazartesi Özeti - Lavanya’nın Zor Anları

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
4,577 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 15 bölüm fragmanı, bir garip ask 15, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 15 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 15 bölüm fragmanı,birgaripask15bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 15. Bölüm Fragmanı 5 Aralık Pazartesi Özeti – Lavanya’nın Zor Anları..

Bir Garip Aşk 5 Aralık Pazartesi günü 15. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 15. bölümünde Lavanya’nın zor anlarını göreceksiniz.

Bir Garip Aşk 15. Bölüm Özeti

Arnav’ın evinde Anjeli ve Shyam’ın evilik yıldönümü partisi vardı. Bunun için tatlıları yapan Khushi siparişi verenin Arnav olmasıyla üzülse de babası için gitmeye karar verdi. Ancak Arnav ile karşılaşmamak için ne yaptıysa da en son Arnav’ın dolabında saklanırken Arnav’a yakalandı. Manoroma Payal ve Akash’i bir arada görünce sinirlendi ve buna bir de Khushi’yi sevmemesi eklenince tatlıların içine ilaç katıp işinden etti. Tatlıları ziyan olan Khushi ve Payal bir de çalışmalarından para alamadılar. Khushi oradaki malzemelerden tatlı yaparak durumu toparladı.

Shyam ise Khushi’nin orda olduğunu fark edince yine bir bahaneyle Anjeli’yi üzerek partiden ayrıldı. Arnav ablasını teselli etti ve beraber pastayı kestiler. Lavanya ise sürpriz olarak pop şarkıcısı getirince büyükanneyi çıldırttı. Sarhoş olan Lavanya bir de büyükanneye Hitler gibisin  herkes sana itiat etsin istiyorsun deyince büyükanne herkesin önünde rezil oldu. Sabah büyükanne Anjeli’yeve Manoroma’ya ona destek olduğu için kızınca yaşının küçüklüğünden diyerek yanıt alınca Khushi de onadan küçük ama ne kadar hoş davranışları var onun yarısı olsa diye düşüncelerini dile getirdi. Lavanya ise tam bu anda kapıda özür dilemekteydi.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS