Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 14. Bölüm Fragmanı 4 Aralık Pazar Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,115 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 14 bölüm fragmanı, bir garip ask 14, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 14 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 14 bölüm fragmanı,birgaripask14bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 14. Bölüm Fragmanı 4 Aralık Pazar Özeti..

Bir Garip Aşk 4 Aralık Pazar günü 14. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 14. bölümünde Khushi’nin azmi ile gelen başarıyı izleyeceksiniz.

Bir Garip Aşk 14. Bölüm Özeti

Khushi Laknav’a gitmekten son anda vazgeçmişti. Ticarete atılıp Laknav tatlıları yapmaya başladı. Ancak ilk denemesi hüsranla sonuçlandı. Bu arada Lavanya ise başı büyük anne ile dertte. Her hareketi göze batıyor. Büyük anne Lavan’yayı Arnav’ın odasına gizlice giderken yakalayacak. Yarın dua günü olduğunu ve erkenden kalkması gerektiğini söyledi. 

Lavanya ise bir güzel uyudu ve bunu fark eden Manaroma onu pencereden girip uyandırdı. Duaya yetişen Lavanya dua sırasında Manaroma’ya banyo yapmadığını söyleyince başta büyük anne olmak üzere herkesin tepkisini aldı. Bu duruma ağlayan Lavanya Shyam ve Anjeli’nin evlilik yıl dönümü için hazırlanan duaya banyo yaparak geldiğini söyledi ve elinde büyük annenin özenerek hazırladığı tatlı vardı. Keçinin ayağına dolanmasıyla elindeki tepsi düşünce büyük anne çılgına döndü.

Anjeli ve Shyam’ın evlilik yıl dönümü olmasından dolayı Shyam Anjeli’nin etrafında pervane oldu. Ancak bir taraftan Khushi’yi düşünen Shyam onu da ziyaret etti. Khushi ise babasının yolundan giderek ünlü otellere tatlı yapmayı teklif etti. Tatlısı beğenildi ve epeyce sipariş aldı. Ancak siparişlerin sahibinin Arnav olmasıyla şok olan Khushi babasının durumunu düşünüp Arnav’ın evine gitti.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS