Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 13.Bölüm Fragmanı 3 Aralık Cumartesi Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,404 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 13 bölüm fragmanı, bir garip ask 13, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 13 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 13 bölüm fragmanı,birgaripask13bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 13.Bölüm Fragmanı 3 Aralık Cumartesi Özeti – Khushi Gitmekten Vazgeçiyor.

Bir garip Aşk 3 Aralık Cumartesi günü 13. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 3 aralı Cumartesi günü yayınlanacak olan 13. bölümünde Khushi ve Payal Delhi’den ayrılmaktan vazgeçip tatlıcı açarlar.

Bir Garip Aşk 13. Bölüm Özeti

Khushi, Payal ve halası tası tarağı toplayıp gideceklerdi. Ancak halasının Khushi’ye ikram ettiği tatlı ile Khushi tatlı işine girmeye karar verdi. Komşularının boş olan garj yerini tatlı satmak için kullanan Khushi gazetede Arnav’ın resmini görünce yine çok sinirlendi. Çok fazla kar edemeyince üzülseler de ekmek kapısı bulması bile mutlu oldular.

Arnav’ın evinde ise hareketlilik son gaz devam ediyor. Lavanya’yı istemeyen büyükanne Lavanya’dan mutfak konusunda bilgi istedi ardından da yemek yapmasını istedi. Bu arada uyuyakalınca Manoroma ona yardım etti. Ancak büyükanneye Lavanya’nın yaptığını söyleseler de büyükanne onun yapmadığını anladı ve yalancı olduğunu söyledi.

 

Anjeli Shyam’ın telefonunu alınca Shyam sinirlendi ve Anjeli bu duruma alındı. Ancak Shyam gönlünü almayı başardı. Khushi ile konuşması yarım kalan Shyam nerde olduklarını dahi bilmiyor. Bu nedenle evlerine gitti ve tam da bu sırada Arnav ve Anjeli mabete geldikleri için onlara yakalandı. İş görüşmesi dolayısıyla orda olduğunu söyleyerek yalanlarına bir yenisini daha ekledi. Arnav ise sürekli Khushi ile olan dakikalarını hatırlıyor ve gitmesine içten içe üzülüyor.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS