Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 12.Bölüm Fragmanı 2 Aralık Cuma Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
1,978 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 12 bölüm fragmanı, bir garip ask 12, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 12 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 12 bölüm fragmanı,birgaripask12bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 12.Bölüm Fragmanı 2 Aralık Cuma Özeti – Khushi Delhi’den Ayrılma Kararı alıyor.

Bir garip aşk dizisi 2 Aralık Cuma günü 12. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 12. bölümünde Khushi ve Payal Delhi’den ayrılma kararı alır.

Bir Garip Aşk 12. Bölüm Özeti

Khushi Arnav’ın varlığından habersiz şirkete gidince karşılaşırlar ve Khushi eşyalarının gönderilmek üzere depoya kaldırıldığını öğrendi. Depoya gidince Arnav onunla konuşmak istediği için arkasından gitti. Khushi yere düştü onu kurtarmak isterken Arnav da düştü. İkili ne kadar birbirinden kaçsa da aşk yolunu buluyor. 

Arnav sözlerini dinletmek için kapıyı kapattı ve kapı kilitlendi. Arnav Khushi’ye dinlemesi söyleyince Khushi Delhi’den ayrılacağını söyledi. Khushi’nin sürekli çalan telefonunu da bu arada Arnav kırmış oldu. Khushi kurtulmak için her yolu denedi pencereyi açınca rüzgarda savrulan şalı Arnav’a gitti. Arnav geri verdi. Kapıyı açmayı başaran Arnav, eve gitse bile aklı hep Khushi’de. Khushi ise eve gitme karaı aldı. ailesiyle konuşunca ailesinin borçtan dolayı dükkanı kapattığını öğrenince her şeyi toplayıp ailesine yardımcı olmaya gitmek istediler.

Ancak halası onu yalnız bırakmamalarını ailesinin bu şekilde ağlayarak onları görmelerine üzüleceğini söyleyip ikna etmeye çalıştı. Anjeli ise Shyam’ın telefondaki sevgi dolu konuşmaları dinleyince başta şüphelense de hepsine bir kapak uyduran Shyam eşinin sevgisine layık olmayan bir şekilde Khushi’yi düşünüyor. Arnav-Lavanya ilişkisi konusunda Shyam’ın teklifi üzerine Lavanya Arnav’ın evine geldi ve böylece geleneklere onu alıştırmayı planlıyorlardı. Daha ilk günden Lavanya Arnav’ın odasında duş almak isteyince evde olay çıktı. Büyükanne istemediğini evlenmeden aynı odada kalamayacaklarını söyleyince Arnav ben ve Lavanya bu evden gideriz diye tehditte bulundu.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS