Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 11. Bölüm Fragmanı 1 Aralık Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
2,059 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 11 bölüm fragmanı, bir garip ask 11, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 11 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 11 bölüm fragmanı,birgaripask11bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 11. Bölüm Fragmanı 1 Aralık Özeti - Shyam’ın Sırrı..

Bir garip Aşk 1 Aralık Perşembe günü 11. bölümü ile kanal7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 11. bölümünde Shyam’ın herkesten sakladığı sırrı ortaya çıkacak.

 

Bir Garip Aşk 1 Aralık 11. Bölüm Özeti

Geleneksel gününde Khushi ve Payel oruçlu bir şekilde kutlama yerine gider. Anjeli ve Arnav da yapılan kutlamalara katılacak. Khushi oruçlu olmaya dayanamayıp başı dönecek Arnav Khushi’nin kutlamalarda olduğunu ve başının döndüğünü fark edip merdivenlerden düşmek üzere iken kurtaracak. 

Arnav  Khushi’nin oruçlu olduğunu bilmeden kendisine gelmesi için su içirecek. Kendisine gelince Arnav’a bir tomar laf söyleyecek. Bu sırada Khushi kutlama tepsilerini karıştırıp Anjeli’nin tepsisini alacak. Anjeli tepsideki manevi değeri yüksek ipten yapılmış gülü göremeyince çok üzülecek. Khushi ise kendisine ait olmayan tepsiyi aldığını fark edince sahibi Anjeli’yi bulup teslim edince, Anjeli kutlamalar sonuna kadar kendisine eşlik etmek isteyecek.

Khushi ve Payal onlara eşlik etseler de halasının yalnız olmasından dolayı erkenden ayrıldılar. Onlar çıkar çıkmaz Shyam eşinin yanına yani Anjeli’nin yanına geldi. Anjeli mutluluktan havalara uçtu çünkü saatlerce beklemişti.

Evde ise herkese hediye verdi ve gönlünü aldı. Anjeli ile dua ederken Anjeli eşine dua ederken o Khushi’yi düşünüyordu. Khushi ise şirkete gidip kalan eşyalarını almaya niyetlendi ve kimsenin olmadığını düşünüyordu ancak Arnav da aynı yerdeydi. Bakalım karşılaşacaklar mı?

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS