Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 10.Bölüm Fragmanı 30 Kasım Çarşamba Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
1,811 İzlenme

Açıklama

bir garip ask 10 bölüm fragmanı, bir garip ask 10, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 10 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 10 bölüm fragmanı,birgaripask10bölümfragmanı, bir garip ask,

Bir Garip Aşk 10.Bölüm Fragmanı 30 Kasım Çarşamba Özeti – Anjeli’nin Eşi Kim?

Bir Garip Aşk 10.Bölüm Özeti

Anjeli ve Arnav Anjeli’nin eşi hakkında konuşuyorlar. Arnav Anjeli gibi bir eşe sahip olduğu için eşinin çok şanslı olduğunu söylüyor. Halası Khushi, Payal ve Shyam’dan bugün oruç tutmalarını ve iyi bir eş dilemelerini istiyor. 

Arnav ise katalog çekimlerinde Khushi’nin resmine bakarken Anjeli’ye yakalanıyor. Anjeli ise büyükannesinin bunu gördüğünde Lavanya’dan kurtuldum diye sevinmesine neden olacağını söylüyor. Lavanya ile telefonda görüşüp onu dua için uygun giyinip yanlarına gelmesini istiyor.

Dua için giden Khushi Arnav ile çarpışır. Arnav ile Khushi her yerleri boya oldu. Duada Arnav Khushi’ye bakarken Akash ise Payal’i gördü ve bakakaldı. Anjeli onları görünce selam verdi ve tanıştılar. Akash’ın annesini öğrenen Khushi çok şaşırdı.

Shyam ise Anjeli’nin o meşhur kocası olduğu ortaya çıktı. Çandini’de oruç açma için evden kaçan Shyam halaya yakalandı. Elindekini soran halaya ise hediye olduğunu söyleyince o başka hayallere dalıp sevindi. Ancak gerçekler çok acı.

Khushi ve Anjeli’nin tepsileri karışınca Khushi vermek için gidince yine Arnav’ı gördü. Khushi açlıktan başı döndü düşecekken Arnav onu tuttu.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS