Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip 30. Bölüm Fragmanı Aşk 22 Aralık Perşembe Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,847 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 30. bölüm fragmanı, bir garip ask 30, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 30 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 30 bölüm fragmanı, birgaripask30bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 30. bölüm özeti, bir garip ask 30. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip 30. Bölüm Fragmanı Aşk 22 Aralık Perşembe Özeti

Bir Garip Aşk 22 Aralık Perşembe günü 30. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 30. bölümünde Khushi ve Arnav’ın birbirlerini sevmelerine rağmen ayrı olsalar da kaderin onları nasıl birleştirtirdiğini  izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 30. Bölüm Özeti

Khushi Arnav’ların evinde artık çalışmayacağım diye aradığında Anjeli ve Büyükanne eve gelmesini rica eder. Khushi Arnav’ların evine gittiğinde Arnav’ın arkasından söylediği kötü sözlere maruz kalır. Arnav’a adağının anahtarını vermek için gittiğinde ise Arnav’ın yine azarlar ve bu sırada eli kesilir. Oradan hızla uzaklaşan Khushi mabete gider.

Shyam ise artık nişan derdindedir zira ona göre amacına ulaşmıştır. Nişan yüzüğünü almak için bile Anjeli’nin iyi niyetini kullanarak para almayı başarır. Ancak hala ve Khushi’nin annesi kahinin sözünü dinler ve saat 6 olmasını beklemeyi söyler. Khushi bu sırada mabettedir. Arnav anahtarı görünce neden geldiğini anlar ve elinin de kesildiğini görerek pişman olur.

Mabette konuşan ikili yine birbirini kırar ve ayrılırlar. Khushi eve geçikmiş ve Shyam’ın planı batmıştır. Amcaya ilaç veren Shyam Khushi’nin babasını fenalaştırır ve babasının Khushi’nin nişanlanmamasına üzüldüğü için böyle oldu süsü verir.  Artık Khushi nişanlanacaktır. Ancak Arnav Khushi’yi, Khushi de Arnav’ı unutmamıştır. Arnav’ların evinde herkes Khushi’yi özler ve onu eve getirtmek için bir oyun oynarlar. Anjeli Khushi’ye acilen gelmesini söyler. Büyükanne ve Lavanya bir kavgaya tutuşmuş rolü yaparak Khushi’nin tekrar işe geri dönmesini sağlarlar.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS