Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Popüler Makaleler


 • Bir Garip Aşk 12. Bölüm Fragmanı - Özeti

  bir garip aşk 12 bölümBir Garip Aşk 12. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 12. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 12. bölüm izle, Bir Garip Aşk 12. bölüm full izle, Kanal 7 Bir Garip Aşk, 12. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 12. Bölüm izle - 24 Kasım 2015 SALI

  ARNAV VE KSHUSHİ YENİDEN KAVGAYA TUTUŞUR

  Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav ile Lavanya arasındaki ilişki Anjali’nin kafasını karıştırır. Khushi ise Arnav’ı kızdırmayı başarmıştır.

  Fakat bu, onların birbirlerini düşünmesine engel değildir.

  Bir Garip Aşk 12. Bölüm

  Kshushi Arnav’ı yok sayarak ofis masasındaki heykelciği almak istemektedir. Arnav ise büyük bir öfkeyle onu takip etmektedir. Arnav Kshushi’ye olan kızgınlığını onun cep telefonunu kırarak gösterecektir. Bu arada Arnav ve Levanya arasındaki ilişki Anjali’nin kafasını karıştırmaktadır. Anjali Shayam’ın yaptığı gizli planlardan haberdar değildir. Arnav Khushi için endişe duymaktadır fakat bunu Lavanya’dan gizler. Kshushi ve Arnav birbirlerini düşünmeye devam etmektedir. Bu arada Anjali Arnav’a Lavanya ile arasındaki ilişki hakkında sorular sormaktadır. Kshushi Shashi’nin mali krizde olduğunu öğrenince şok olur. Arnav’ın rahatsız olduğunu gören Lavanya onu teselli etmeye çalışır. İşsiz kalan Kshushi Shayam’dan kendisine iş bulma konusunda . yardımcı olmasını ister. Nani eve geldiğinde Lavanya’yı mutsuz olarak görecektir.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 13. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 13. Bölüm Özeti

  bir garip ask 13 bölüm fragmanı, bir garip ask 13, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 13 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 13 bölüm fragmanı, birgaripask13bölümfragmanı, bir garip ask,

   

  Bir Garip Aşk 13.Bölüm Fragmanı 3 Aralık Cumartesi Özeti – Khushi Gitmekten Vazgeçiyor.

  Bir garip Aşk 3 Aralık Cumartesi günü 13. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 3 aralı Cumartesi günü yayınlanacak olan 13. bölümünde Khushi ve Payal Delhi’den ayrılmaktan vazgeçip tatlıcı açarlar.

  Khushi, Payal ve halası tası tarağı toplayıp gideceklerdi. Ancak halasının Khushi’ye ikram ettiği tatlı ile Khushi tatlı işine girmeye karar verdi. Komşularının boş olan garj yerini tatlı satmak için kullanan Khushi gazetede Arnav’ın resmini görünce yine çok sinirlendi. Çok fazla kar edemeyince üzülseler de ekmek kapısı bulması bile mutlu oldular.

  Arnav’ın evinde ise hareketlilik son gaz devam ediyor. Lavanya’yı istemeyen büyükanne Lavanya’dan mutfak konusunda bilgi istedi ardından da yemek yapmasını istedi. Bu arada uyuyakalınca Manoroma ona yardım etti. Ancak büyükanneye Lavanya’nın yaptığını söyleseler de büyükanne onun yapmadığını anladı ve yalancı olduğunu söyledi.

  Anjeli Shyam’ın telefonunu alınca Shyam sinirlendi ve Anjeli bu duruma alındı. Ancak Shyam gönlünü almayı başardı. Khushi ile konuşması yarım kalan Shyam nerde olduklarını dahi bilmiyor. Bu nedenle evlerine gitti ve tam da bu sırada Arnav ve Anjeli mabete geldikleri için onlara yakalandı. İş görüşmesi dolayısıyla orda olduğunu söyleyerek yalanlarına bir yenisini daha ekledi. Arnav ise sürekli Khushi ile olan dakikalarını hatırlıyor ve gitmesine içten içe üzülüyor.

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 17. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 17. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 17. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 17. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 17. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 17. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 17. Bölüm izle - 1 Aralık 2015 Salı

  Lavanya Khushi'nin Geçmesini Araştırıyor
  Arnav Khushi'yi arabası ile eve götürmektedir. Yolculuk sırasında ikili arasında çıkan tartışma git gide büyür ve Arnav onu arabadan indirirmeye karar verir. Bu davranış Khushi’yi derinden üzmüştür. Arnav pişman olup geri dönsede . Khushi onunla birlikte gitmeyi kabul etmez. Diğer yandan Lavanya Khushi’nin geçmişini araştırmaktadır.


  Bir Garip Aşk 17. Bölüm izle


  Shyam Madhumati’yi Raizada evine gitmekten vazgeçirmeye çalışır ancak o gitmekte kararlıdır. Lavanya’nın Khushi’nin geçmişini araştırdığı ve bunun için polis kayıtlarına başvurduğu öğrenilince herkes şaşkına döner. Khushi kendisine karşı oynanan bu tür oyunlara rağmen işine devam etmek konusunda kararlıdır. Arnav’a pooja’da kalıp kalamayacağını sorar ancak Arnav bu teklifi reddedecektir. Pooja sonrasında Nani Arnav’dan Khushi’yi eve götürmesini rica eder.

  Arnav bu teklifi gönülsüzce kabul eder. Ancak yolculuk boyunca ikisi de tartışacaklardır ve Arnav Khushi’yi yolun yarısında arabasından indirecektir. Yaptığı bu . davranıştan pişmanlık duyan Arnav geriye döner ve Khushi’den arabaya binmesini ister ancak Khushi onun özrünü kabul etmez ve teklifini geri çevirir. Khushi’yi üzgün gören Payal onu neşelendirmek için Arnav hakkında espriler yaparak onu neşelendirmeye çalışıyor. Khushi ile Lavanya arasında yeni bir gelişme yaşanacaktır.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 11. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 11. Bölüm izle - 23 Kasım 2015 Pazartesi


  KHUSHİ VE ARNAV ARASINDA NELER OLACAK?


  Ekranların büyük beğeni toplayan dizisi Bir Garip Aşk’ta bugün herkesi kontrol edebileceğini düşünen Arnav, Khushi’nin değerlerini yıkmaya çalışır.

  Fakat Khushi’nin inadı Arnav’ın hırsıyla birleşince aralarındaki aşk nefretle birleşir.
  Bir Garip Aşk 11. Bölüm: Shayam karısına yardım etmek için tapınağa gider.

  Anjali hızlıca ondan kurtulur. Ancak tapınaktan ayrılmadan önce Khushi Anjali’ye küçük bir hatırlatma yapacaktır. Madhumati, Khushi sorgulamaya başlar. Anjali ve Shayam evlilik sözünü yenileyecektir.

  Shayam’ın aklında Khushi vardır. Khushi ile Aakash Payal hakkında konuşacaktır. Arnav ve Nani Lavanya için tartışmaya tutuşurlar. Nani onun evde kalmasını kabul eder. Khushi ayrılmadan önce masasından bir heykelciği almak ister. Ancak olacaklardan haberi yoktur. Khushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

   

   

   

  Devamı.. »
RSS