Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Popüler Makaleler


 • Bir Garip Ask 15. Bölüm Fragmanı - Özeti


  Bir Garip Ask 15. Bölüm izle

  Bir Garip Ask 15. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Ask dizisi 15. bölüm seyret, Bir Garip Ask 15. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Ask, 15. bölümde neler olacak?

  BIR GARIP ASK 15. BÖLÜM IZLE - 27 KASIM 2015 CUMA
  KHUSHI’YI MUTFAGINDA GÖREN ARNAV BÜYÜK BIR SOK YASAYACAKTIR
  Nihayet Khushi tatlici dükkani için ilk siparisi almistir. Ancak siparis Arnav’in sirketinin yildönümü partisi içindir. Siparisi teslim etmek için orada bulunan Khushi Arnav ile karsilasacaktir. Bu beklenmedik karsilasma Arnav için büyük bir sürpriz yasayacaktir.
  Bir Garip Ask 15. Bölüm
  Khushi’yi mutfaginda gören Arnav büyük bir sok yasar. Anjali Arnav’a Khushi’nin orada bulunma sebebinin yildönümü partisi için hazirladigi pastalari teslim etmek oldugunu söyleyecektir. Khushi bu açiklamadan memnun kalir ve eve kendisi ile birlikte gelen Shyam’i arar ancak etrafinda göremez. Bu arada Manaroma tatli siparisi ile ilgili olarak Khushi ile yapilan anlasmayi iptal etmek istemektedir. Bunun için Nani ve Anjali’yi Khushi’ye karsi kiskirtmaya çalisir ancak her ikisi de tatlilardan memnun kalir. Manaroma’nin ugraslari ise bosa çikar. Lavanya’nin partide sarhos olmasi ile birlikte parti karisacaktir. Nani’ye hakaret eden Lavanya Arnav tarafindan oradan uzaklastirilmaya çalisir. Madhumati ise ilk islerinde basarili olmaktan büyük bir mutluluk duyacaktir. Shayam Khushi’yi Lucknow’a geri dönmek için ikna etmeye çalisir. Ancak Anjali Khushi’yi ziyaret etmeye geldiginde evden ayrilir.

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 32. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 32. Bölüm izleBir Garip Aşk 32. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 32. bölüm izle, Bir Garip Aşk 32.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal 7, bir garip aşk son bölüm youtube, bir garip aşk 32. bölüm youtube, bir garip aşk 32.bölümü, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 32. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 32 Online, Bir Garip Aşk 32. Bölüm full,

  Bir Garip Aşk 32. Bölüm izle - 22 Aralık Salı

  LAVANYA’YI SAVUNMAK İSTEYEN KHUSHİ, ARNAV İLE TARTIŞIR

  Lavanya, nişan alışverişlerinde kendisine yardımcı olması için Khushi’yi de yanına alır. Nişan elbisesi için ne alacağına bir türlü karar veremeyen Lavanya en sonunda Khushi’nin önerdiği elbiseyi almaya karar verir. Ancak Arnav o elbiseyi ucuz ve basit bulduğu için Lavanya’ya kızar.

  Bir Garip Aşk 32. Bölüm Özeti: 

  Shyam’ın nişan yüzüğünü sakladığını fark eden Anjali büyük bir şaşkınlık yaşar. Anjali’nin yüzündeki endişeli ifadeyi gören Nani, ona ne olduğunu sorar. Arnav ile yıldızları bir türlü barışmayan Khushi, sakarlıklarına devam etmektedir ve bu durumdan iyice sıkılan Arnav onu bir kez daha aşağılar. Nişan töreni için hazırlıklara başlayan Lavanya, Khushi’nin önerdiği nişan elbisesini satın alır.  Arnav ise bu elbiseyi ucuz ve basit bulduğu için Lavanya’yı aşağılar. Khushi ise Lavanya’yı savunmak için Arnav ile tartışmaya girişir.  Khushi için edişelen Anjali, Shyam ile konuşmaya karar verir ancak Shyam onun sorularına kaçamak cevaplar vermektedir. Payal ile buluşacak olan Akash büyük bir heyecan içerisindedir. Diğer yandan Khushi ile Arnav tesadüfen aynı restoranda sürpriz bir şekilde karşılaşırlar. Bu karşılaşma ikili arasında yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Ask 21. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 21. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 21. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 21. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 21. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 21. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 21. Bölüm izle - 07 Aralık 2015 Pazartesi

   


  LAVANYA VE ARNAV ARASINDA GERİLİM ARTIYOR
  Lavanya Arnav’a evlilik hakkındaki planlarını açmak ister ancak Arnav bu konuyu konuşmak istememektedir. Lavanya’nın durumuna üzülen Khushi ise Arnav’ın onu beğenmesi için bazı planlar yapar.

  Bir Garip Aşk 21. Bölüm

  Arnav’ın ailesi ona bir sürpriz yapacaktır. Lavanya Arnav ile evlilik planları hakkında konuşmak istemektedir ancak Arnav bu konuşmadan rahatsız olur ve konuyu kapatmasını ister. Lavanya bu durumu Khushi’ye anlatınca Khushi Lavanya’nın Arnav’ı etkileyebilmesi için onu bir gelin gibi giydirir. Arnav bu durum karşısında Lavanya ve Khushi’ye onlara evlilik hakkında konuşmak istemediğini söyler. Khushi Arnav’a karşı Lavanya’yı savunur. Lavanya Khushi’ye Londra’ya geri dönme planları yaptığını anlatır. Anjali ve Shyam Arnav’ı evliliğe ikna etmeye çalışır. Arnav ise onları azarlar ve bu konuyu bir daha açmamalarını ister. Anjali ise Akash’a Payal hakkındaki düşüncelerini sorar. Lavanya kötü bir sürprizle karşı karşıya kalacaktır.

  Devamı.. »
RSS