Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Popüler Makaleler


 • Bir Garip Aşk 32. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 32. Bölüm izleBir Garip Aşk 32. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 32. bölüm izle, Bir Garip Aşk 32.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal 7, bir garip aşk son bölüm youtube, bir garip aşk 32. bölüm youtube, bir garip aşk 32.bölümü, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 32. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 32 Online, Bir Garip Aşk 32. Bölüm full,

  Bir Garip Aşk 32. Bölüm izle - 22 Aralık Salı

  LAVANYA’YI SAVUNMAK İSTEYEN KHUSHİ, ARNAV İLE TARTIŞIR

  Lavanya, nişan alışverişlerinde kendisine yardımcı olması için Khushi’yi de yanına alır. Nişan elbisesi için ne alacağına bir türlü karar veremeyen Lavanya en sonunda Khushi’nin önerdiği elbiseyi almaya karar verir. Ancak Arnav o elbiseyi ucuz ve basit bulduğu için Lavanya’ya kızar.

  Bir Garip Aşk 32. Bölüm Özeti: 

  Shyam’ın nişan yüzüğünü sakladığını fark eden Anjali büyük bir şaşkınlık yaşar. Anjali’nin yüzündeki endişeli ifadeyi gören Nani, ona ne olduğunu sorar. Arnav ile yıldızları bir türlü barışmayan Khushi, sakarlıklarına devam etmektedir ve bu durumdan iyice sıkılan Arnav onu bir kez daha aşağılar. Nişan töreni için hazırlıklara başlayan Lavanya, Khushi’nin önerdiği nişan elbisesini satın alır.  Arnav ise bu elbiseyi ucuz ve basit bulduğu için Lavanya’yı aşağılar. Khushi ise Lavanya’yı savunmak için Arnav ile tartışmaya girişir.  Khushi için edişelen Anjali, Shyam ile konuşmaya karar verir ancak Shyam onun sorularına kaçamak cevaplar vermektedir. Payal ile buluşacak olan Akash büyük bir heyecan içerisindedir. Diğer yandan Khushi ile Arnav tesadüfen aynı restoranda sürpriz bir şekilde karşılaşırlar. Bu karşılaşma ikili arasında yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 12. Bölüm Fragmanı - Özeti

  bir garip aşk 12 bölümBir Garip Aşk 12. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 12. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 12. bölüm izle, Bir Garip Aşk 12. bölüm full izle, Kanal 7 Bir Garip Aşk, 12. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 12. Bölüm izle - 24 Kasım 2015 SALI

  ARNAV VE KSHUSHİ YENİDEN KAVGAYA TUTUŞUR

  Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav ile Lavanya arasındaki ilişki Anjali’nin kafasını karıştırır. Khushi ise Arnav’ı kızdırmayı başarmıştır.

  Fakat bu, onların birbirlerini düşünmesine engel değildir.

  Bir Garip Aşk 12. Bölüm

  Kshushi Arnav’ı yok sayarak ofis masasındaki heykelciği almak istemektedir. Arnav ise büyük bir öfkeyle onu takip etmektedir. Arnav Kshushi’ye olan kızgınlığını onun cep telefonunu kırarak gösterecektir. Bu arada Arnav ve Levanya arasındaki ilişki Anjali’nin kafasını karıştırmaktadır. Anjali Shayam’ın yaptığı gizli planlardan haberdar değildir. Arnav Khushi için endişe duymaktadır fakat bunu Lavanya’dan gizler. Kshushi ve Arnav birbirlerini düşünmeye devam etmektedir. Bu arada Anjali Arnav’a Lavanya ile arasındaki ilişki hakkında sorular sormaktadır. Kshushi Shashi’nin mali krizde olduğunu öğrenince şok olur. Arnav’ın rahatsız olduğunu gören Lavanya onu teselli etmeye çalışır. İşsiz kalan Kshushi Shayam’dan kendisine iş bulma konusunda . yardımcı olmasını ister. Nani eve geldiğinde Lavanya’yı mutsuz olarak görecektir.

  Devamı.. »
RSS