Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Popüler Makaleler


 • Bir Garip Aşk 16. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 16. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 16. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 16. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 16. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 16. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 16. Bölüm izle - 30 Kasım 2015 Pazartesi


  Hindistan ekranlarının sevilen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Khushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak.

  Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır.

  Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde . Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır. ‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında…

  Devamı.. »
 • Bir Garip Ask 26. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 26. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 26. bölüm izle, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 26. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 26 Online

  Bir Garip Aşk 26. Bölüm izle - 14 Aralık Pazartesi
  Son günlerde yaşanan olaylar Khushi ve Arnav arasında bir yakınlaşma olmasını sağlar. Khushi Arnav’ı sevdiğini hissetmeye başlar. Ancak Khushi’nin Shyam ile evliliği reddetmesi Madhumati’yi tedirgin edecektir.


  Bir Garip Aşk 26. Bölümünde neler olacak?
  KHUSHİ ARNAV’A YAKINLAŞMAK İSTİYOR


  Arnav, Khushi’yi yeni elbiseleri içerisinde gördüğünde büyülenmişe döner. Son günlerde yaşanan olaylar Khushi’yi Arnav’a daha çok yakınlaştırmıtır. Khushi artık Arnav’a karşı hissettiği duygunun aşk olduğunu anlamıştır. O Arnav ile nasıl bir çift olacaklarının hayallerini kurmaya başlamıştır. Diğer yandan Shyam Khuhsi’ye tatlılar ve ev dekorasyon aksesuarları alarak onu neşelendirmeye çalışır. Khushi’nin Shyam ile evlenmeyi reddettiğini duyan . Madhumati bu duruma çok kızar ve Shashi ile duygusal bir konuşma yapar. Bu arada Arnav bilgisayarında Khushi’ye ait bir video olduğunu fark eder. Videoyu izleyen Arnav şaşkına dönecektir. Acaba bu videoda ne var?

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 33. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 33. Bölüm izleBir Garip Aşk 33. Bölüm Fragmanı

  Bir Garip Aşk 33. bölüm izle, Bir Garip Aşk 33.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal 7, bir garip aşk son bölüm youtube, bir garip aşk 33. bölüm youtube, bir garip aşk 33.bölümü, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 33. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 33 Online, Bir Garip Aşk 33. Bölüm full,

  Bir Garip Aşk 33. Bölüm izle - 23 Aralık Çarşamba

  Arnav ile Khushi’nin, Akash ve Payal’ın evlenmesi için hazırladıkları plan sonuç verir. Ancak Manaroma’nın bu evlilik için bir şartı vardır. Öte yandan Anjali ile karşılaşan Shashi onunla Shyam hakkında konuşmak istediğini söyler. 

  AKASH VE PAYAL EVLENİYOR

  Khushi ve Arnav, Akash ile Payal’ı barıştırmak için bir plan hazırlamaktadır ancak Payal bu plandan haberdar olur. Bunun üzerine Arnav da Payal ve Akash’ın aileleri ile onların evliliği hakkında konuşmaya karar verir. Manaroma, bu evliliği kabul eder ancak bir şartı vardır. Evlilik haberini alan herkes mutlu olur ve Akash ile evlenmeyi kabul ettiği için Payal’a teşekkür eder. Her iki ailede Akash ve Payal’ın evliliğine onay verir. Diğer yandan Anjali ile karşılaşan Shashi ona Shyam hakkında bazı açıklamalarda bulunmaya karar verir. Shashi, Anjali’ye Shyam’ın gerçek yüzünü anlatacak mı?

   

  Devamı.. »
RSS