Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
avatar
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Popüler Fragmanlar


 • Bir Garip Ask 29. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 29. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 29. bölüm izle, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 29. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 29 Online, Bir Garip Aşk dizisinin 29.bölüm ve 29.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.Kanal 7’nin izleyicisi tarafından oldukça sevilen fenomen dizisi Bir Garip Aşk 29. bölümü yayında. Bir Garip Aşk izle, dizi izle, Bir Garip Aşk 29. bölüm’de neler yaşandı? İmkansız bir aşkın kahramanları bugün Bir Garip Aşk 29. bölüm’de neler bekliyor? İşte Bir Garip Aşk 29. bölüm son bölüm ve yeni bölüm detayı ile sizlerleyiz…

  Bir Garip Aşk 29. Bölüm izle - 17 Aralık Perşembe

  İKİ FARKLI İNSANIN AŞK DOLU HİKAYESİ ‘BİR GARİP AŞK’ KANAL 7 EKRANLARINDA
  Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan, ayrı da kalamayan iki kişinin hikayesi Bir Garip Aşk 29. Bölüm 17 Aralık 2015 Perşembe 16:00'da Kanal 7 ekranlarında.


  Hindistan ekranlarının sevilen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Khushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 39. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 39. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 39. bölüm izle Hint Dizisi Bir Garip Aşk dizisi Bir Garip Aşk 39. bölüm seyret

  Bir Garip Aşk 39. bölümünde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 39 Bölüm izle - 31 Aralık Perşembe

  Arnav payal ve akaş için düzenleyeceği kokteyl partiye khushi yi davet etmez ama khushi o partiye
  katılmaya ve hint kültürünü partiye taşımaya kararlıdır ve partiye NK davetlisi olarak katılır.

  Arnav khushi yi gördüğünde şaşırır Arnavın hint esintilerine kesin hayır demesine rağmen khushi
  hint kültürünü partide estirmeye başlar Arnav biraz sinirli ,biraz hayrranlıkla ve birazda
  kıskançlıkla khushinin dansını izler ama parti bittiğinde khushiye daha nışanın bi hafta bile
  olmadı bozulalı ama sen insanlara dans ediyorsun eğlendiriyorsun beni çok şaşırttın gibi
  talihsiz bi cümle kurar.

  Khushi çok üzülür cevabını verir Arnava ve partiden hızla çıkar Arnav
  yanlız gidemesin desede o NK gitmeyi tercih eder Arnav eve döndüğünde çok huzursuzdur hem khushinin NK
  gitmesinden hemde o talihsiz cümleyi kurduğundan dolayı Ertesi gün khushi ablasıyla raizadaların evine gelir
  kapıda arnavla karşılaşır arnav özür dilemeye çalışır lakin başaramaz O gün payalla akaşın düğünü için
  karaograf gelir ama çok katı ve disiplinli bi bayandır karaografiye göre gelinin kız kardeşiyle
  dağmadın erkek kardeşi birlikte dans etmek zorundaymış Ama arnav bunu kabul etmez tabi ardından
  khushide kabul etmez Arnav kendisinin yerine NK önerir ikisi birbirine çok uyar der sonra
  arnav arkasını dönerken karaograf NK elini khushinin beline koy der, vee beyimiz olduğu
  yerde kıskançlığından çakılır kalır şöyle bi bakar ama bişey diyemez Aslında NK
  khushiye pek ayak uyduramaz ama katlanmak zorunda kalır Dans ederken khushi NK
  nin elinden sıyrılır tam düşmek üzereyken ona doğru gelmekte olan arnav khushiyi
  yakalar Bu arada şıyamında ince ince kötülük hesapları devam etmektedir.

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 31. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 31. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 31. bölüm izle, Bir Garip Aşk 31.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal 7, bir garip aşk son bölüm youtube, bir garip aşk 31. bölüm youtube, bir garip aşk 31.bölümü, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 31. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 31 Online, Bir Garip Aşk 31. Bölüm full,

   


  Bir Garip Aşk 31. Bölüm izle - 18 Aralık Cuma
  Khushi Nişan Yüzüğünü Kaybediyor
  Khushi tarafından yazılmış eski bir notu bulan Arnav yazılanları okuduğunda büyük bir şaşkınlık yaşar. Lavanya ve Nani Khushi'nin Raizada'da kalmasını istemektedir ve bunun için kendi aralarında sahte bir kavgaya tutuşurlar. Khushi dikkatsizliği sonucu Shyam'ın . nişan yüzüğünü kaybeder. Bu durum Manaroma'nın hiç hoşuna gitmez.

  Bir Garip Aşk 31. Bölüm Özeti: Lavanya ve Nani, Khushi'nin Raizada'da kalmasını sağlamak için bir plan hazırlamaktadırlar. Manaroma, Khushi ile tapınakta buluşmak ister. Bu arada Arnav tesadüfen Khushi tarafından yazılmış eski bir notu bulur. Başına gelen talihsiz kazalardan bir türlü kurtulamayan Khushi havuz kenarında gezerken tam havuzun içine düşeceği sırada Arnav onu kurtarır ve uzunca bir süre göz göze gelirler. Diğer yandan Shyam evlilik tarihini belirlemeye çalışmaktadır. Payal, Akash'a uzun zamandan beri arzuladığı hediyeyi satın alır. Khushi nişan yüzüğünü kaybedince büyük bir korkuyla onu aramaya koyulur. Khushi'deki bu telaşı fark eden Manaroma ise durumu öğrendiğinde büyük bir şok geçirir. Khushi nişan yüzüğünü kaybettiğini Shyam'a söylemeye karar verir. Arnav, Khushi'ye yüzüğün kendisinde olduğunu ancak geri vermek için bir şartı olduğunu söyleyecektir. Arnav Khushi'den ne isteyecek?

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 14. Bölüm Fragmanı - Özeti


  Bir Garip Ask 14. Bölüm izle

  Bir Garip Ask 14. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Ask dizisi 14. bölüm izle, Bir Garip Ask 14. bölüm full izle, Kanal 7 Bir Garip Ask 14. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Ask 14. Bölüm izle izle - 26 Kasim 2015 Persembe
  KHUSHI’YI YENI ISINDE BÜYÜK BIR SÜRPRIZ BEKLIYOR
  Khushi’nin hala Delhi’de oldugunu ögrenmek Shyam’i mutlu eder. Arnav ve Nani sirketlerinin yildönümü için bir parti hazirligindadir. Khushi ise sekerlemeci dükkaninda hazirlamak üzere bütük bir siparis almistir. Ancak bu siparisi kimin için hazirladigini ögrendiginde sok olur.
  Bir Garip Ask 14. Bölüm
  Khushi’nin islerindeki kötü gidisat Payal ve Buaji’yi endiselendirmeye baslar. Nani çevresindekileri Lavanya’ya verdigi görevlerde ona yardimci olmamalari için uyaracaktir. Arnav Khushi’yi düsünmeye engel olamaz. Nani Lavanya’yi Arnav’in odasina giderken görecektir. Khushi’nin hala Delhi’de oldugunu ögrenen Shyam mutlu olacaktir. Khushi yakindaki otellere giderek siparis almaya karar verir. Ancak oteller onun bu teklifini reddedecektir. Bu arada Arnav Khushi’yi unutmaya karar verecektir. Payal ve Khushi Arnav’in çalistigi sirketin yildönümü için bir tatli siparisi hazirlamaktadir. Ancak her ikisi de bu isi Arnav’in sirketi için yaptiklarini bilmemektedir. Arnav ve Khushi yeniden bir araya mi gelecek?

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Ask 27. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 27. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 27. bölüm izle, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 27. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 27 Online Bir Garip Aşk dizisinin 27.bölüm ve 27.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.Kanal 7’nin izleyicisi tarafından oldukça sevilen fenomen dizisi Bir Garip Aşk 27. bölümü yayında. Bir Garip Aşk izle, dizi izle, Bir Garip Aşk 27. bölüm’de neler yaşandı? İmkansız bir aşkın kahramanları bugün Bir Garip Aşk 27. bölüm’de neler bekliyor? İşte Bir Garip Aşk 27. bölüm son bölüm ve yeni bölüm detayı ile sizlerleyiz…

  Bir Garip Aşk 27. Bölüm izle - 15 Aralık Salı
  İKİ FARKLI İNSANIN AŞK DOLU HİKAYESİ ‘BİR GARİP AŞK’ KANAL 7 EKRANLARINDA

  Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan, ayrı da kalamayan iki kişinin hikayesi Bir Garip Aşk 27. Bölüm 15 Aralık Salı Günü 16:00'da Kanal 7 ekranlarında.

  Hindistan ekranlarının sevilen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Khushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini . sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

  Devamı.. »
RSS