Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
avatar
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Popüler Fragmanlar


 • Bir Garip Aşk 37. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Hindistan ekranlarının sevilen ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan iki insanın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Bir Garip Aşk nin 37.bölüm ve 37.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.Kanal 7’nin izleyicisi tarafından oldukça sevilen fenomen dizisi Bir Garip Aşk 37. bölümü yayında. Bir Garip Aşk izle, dizi izle, Bir Garip Aşk 37. bölüm’de neler yaşandı? İmkansız bir aşkın kahramanları bugün Bir Garip Aşk 37. bölüm’de neler bekliyor? İşte Bir Garip Aşk 37. bölüm son bölüm ve yeni bölüm detayı ile sizlerleyiz…

  Bir Garip Aşk 37. Bölüm full izle - 29 Aralık 2015 Salı
  ARNAV KISKANÇLIK KRİZİ GEÇİRİYOR..
  Khushi ve Nanda arasındaki yakınlaşma Arnav’ı iyiden iyiye kızdırmaya başlar. Özellikle Payal ve Akash’ın birlikteliği için düzenlediği kokteylde Khushi’nin Nanda ile birlikte geldiğini görmek Arnav’ın canını sıkar ve Khushi ile tartışmaya başlar.


  Bir Garip Aşk 37. Bölüm: Shyam, Anjali’den günlük giderlerini yönetmesini ister. Arnav ise Payal ve Akash’ın evliliğini kutlamak için bir kokteyl vereceğini duyurur. Khushi ve Nanda bu partiye katılarak eğlenmek isterler. Ancak Khushi ile Arnav arasında yine istenmeyen olaylar yaşanır  Khushi Arnav’a sunduğu teklifi reddettiği için ona çok kızar.

   

  Nanda’dan kendisi için bir iyilik yapmasını isteyen Khushi, Arnav’ın düzenlediği partiye onunla birlikte gider. Khushi ve Nanda Kishore’yi bir arada gören Arnav onları kıskanır. Kızgınlığını Khushi’ye kızarak çıkarmaktadır ancak konuklar Arnav’ın davranışlarından sıkılmaya başlar. Khushi ve Nanda Kishore daha sonra sahneye çıkarak beraber dans ederler. Arnav, Khushi’yi evine bırakmak ister ancak o Nanda Kishore ile gitmeyi tercih edecektir.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 34. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 34. Bölüm izleBir Garip Aşk 34. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 34. bölüm izle, Bir Garip Aşk 34.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal 7, bir garip aşk son bölüm youtube, bir garip aşk 34. bölüm youtube, bir garip aşk 34.bölümü, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 34. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 34 Online, Bir Garip Aşk 34. Bölüm full,

  Bir Garip Aşk 34. Bölüm izle - 24 Aralık Perşembe

  KHUSHİ, SHYAM’DAN ŞÜPHE DUYMAYA BAŞLIYOR

  Shyam ve Akash arasındaki konuşmaya kulak misafiri olan Khushi’nin Shyam hakkında duyduğu şüpheleri artar. Khushi’nin yüzündeki mutsuz ifadeyi gören Arnav ona Shyam hakkında sorular sorar. Khushi’nin mutlu olmasını isteyen Anjali ise Shyam hakkında araştırma yapmaya başlar. 

  Bir Garip Aşk 34. Bölüm
  Anjali ile başbaşa kalan Shashi ona Shyam hakkında bilmediği gerçekleri anlatmak istemektedir ancak karşısına beklemediği bir engel çıkar. Khushi’nin yüzündeki mutsuzluğu gören Arnav ise ona Shyam ile birlikte olmak konusunda emin olup olmadığını sorar. Bu duruma . canı sıkılan Khushi sinirlenerek Arnav’ın arabasın lastiğini patlatır. Shashi’nin Shyam’ın kimliğini ortaya çıkarmak için çabaladığını anlayan Khushi, Shyam hakkında şüphe duymaya başlar. Ardından Shyam ve Akash arasında gerçekleşen konuşmaya kulak misafiri olur ve duydukları karşısında şaşkına döner. Diğer yandan Anjali, Shyam hakkında araştırma yapmaya başlar. Khushi’nin yaşayacağı bir olay Shyam . hakkındaki şüphelerini kafasından atmasına neden olur. Ancak bu fazla uzun sürmez ve Shyam’ın verdiği kaçamak cevaplar Khushi’yi çileden çıkartır. 
  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 35. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 35. Bölüm izleBir Garip Aşk 35. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 35. bölüm izle, Bir Garip Aşk 35.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal 7, bir garip aşk son bölüm youtube, bir garip aşk 35. bölüm youtube, bir garip aşk 35.bölümü, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 35. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 35 Online, Bir Garip Aşk 35. Bölüm full,

  Bir Garip Aşk 35. Bölüm izle - 25 Aralık 2015 Cuma Günü

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Ask 20. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 20. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 20. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 20. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 20. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 20. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 20. Bölüm izle - 04 Aralık 2015 Cuma

  ARNAV İLE KHUSHİ’NİN YOLLARI YİNE KESİŞİYOR
  Yıldızları bir türlü barışmayan Arnav ve Khushi arasında yeni gelişmeler yaşanır. Khushi’ye kötü davrandığını fark eden Arnav, ondan özür dilemek ister. Diğer yandan Shashi’nin Shyam hakkındaki şüpheleri giderek artmaktadır.

  Shyam’dan tek şüphelenen kişi Shashi değildir. Anjali’de onun hakkında bazı sorulara yanıt aramaktadır.


  Bir Garip Aşk 20. Bölüm

  Shashi Shyam’a Garima hakkındaki şüpheleri anlatır. Khushi yine istemeyerek de olsa bir hata yapar ancak Arnav yine anlayışsız tavrı ile onu azarlar ve evi terk etmesini ister. Shashi’nin kalp hastası olduğunu öğrenen Shyam bu duruma şaşıracaktır. Shashi, Shyam’ın telefonundan Anjali’nin telefon numarasını almaya çalışır.

  Payal, Khushi’ye babası hakkında teminat verir. Khushi’nin işe gitmemesi, Arnav’ın ona karşı sergilediği kötü tutumundan dolayı pişmanlık duymasına sebep olur. Shashi eve geldiğinde Shyam’ı etrafta göremeyince onun hakkında duyduğu şüpheler artar. Shashi, Shyam hakkında araştırma yapmaya karar verir. Yaşanan gelişmeler ise onun şüphelenmekte haklı olduğunu gösterir. Khushi’ye yaptıkları yüzünden pişman olan Arnav, Khushi’den özür dilemeye karar vermiştir.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Ask 22. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 22. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 22. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 22. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 22. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 22. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 22. Bölüm izle - 08 Aralık 2015 SALI

   


  ARNAV ETRAFINDAKİLERİ ÜZMEYE DEVAM EDİYOR
  Shyam’ın etrafta görüldüğünü duyan Anjali oraya gider ancak Shyam yine kaçmayı başarır. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir.

  Bir Garip Aşk 22. Bölüm

  Lavanya ve Nani . arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam’ın peşinde olan Anjali ona çok yakın olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler.

  Devamı.. »
RSS