Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Son Makaleler


 • Bir Garip Aşk 18. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 18. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 18. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 18. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 18. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 18. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 18. Bölüm izle - 2 Aralık 2015 Çarşamba
  Khushi Hırsızlıkla Suçlanıyor
  Shyam, Khushi’ye hediye etmek için Anjali’nin kolyesini çalacaktır. Kolyeyi Khushi’nin boynunda gören Manaroma onu hırsızlıkla suçlar. Lavanya ise kendisine emanet edilen Laxmi’yi kaybetmiştir.

  Bir Garip Aşk 18. Bölüm

  Khushi Arnav’ın iş toplantısına katılır ancak yaptığı hatalar yüzünden Arnav müşterilerinin önünde utanacaktır. Bu durum Arnav’ı çok sinirlendirecektir ve Khushi’den intikam almak için yemin eder. Lavanya ise Laxmi’ye bakma sorumluluğunu üstlenecektir. Shyam Anjali’nin en sevdiği kolyesini Khushi’ye hediye etmek için çalar.

  Bu arada Arnav bilgisayarının bozulduğunu fark eder ve Khushi’yi Arnva ile Khushi’nin arasının bozulmasını istemeyen Anjali bu suçu üstlenir. Manorama bir yürüyüşe çıkacar ancak Laxmi’ye bakmakla yükümlü olan Lavanya onu kaybetmiştir. Manorama ve Lavanya Laxmi’yi aramaya koyulur. Khushi Laxmi’yi bulup geri getirecektir. Bu duruma en çok sevinen kişi Lavanya olur. Shyam’ın çaldığı kolyeyi Khushi’nin boynunda gören Manaroma şaşkına döner ve Khushi’den çantasını boşaltmasını ister. Ancak Nani bu duruma tepki gösterecektir.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 17. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 17. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 17. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 17. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 17. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 17. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 17. Bölüm izle - 1 Aralık 2015 Salı

  Lavanya Khushi'nin Geçmesini Araştırıyor
  Arnav Khushi'yi arabası ile eve götürmektedir. Yolculuk sırasında ikili arasında çıkan tartışma git gide büyür ve Arnav onu arabadan indirirmeye karar verir. Bu davranış Khushi’yi derinden üzmüştür. Arnav pişman olup geri dönsede . Khushi onunla birlikte gitmeyi kabul etmez. Diğer yandan Lavanya Khushi’nin geçmişini araştırmaktadır.


  Bir Garip Aşk 17. Bölüm izle


  Shyam Madhumati’yi Raizada evine gitmekten vazgeçirmeye çalışır ancak o gitmekte kararlıdır. Lavanya’nın Khushi’nin geçmişini araştırdığı ve bunun için polis kayıtlarına başvurduğu öğrenilince herkes şaşkına döner. Khushi kendisine karşı oynanan bu tür oyunlara rağmen işine devam etmek konusunda kararlıdır. Arnav’a pooja’da kalıp kalamayacağını sorar ancak Arnav bu teklifi reddedecektir. Pooja sonrasında Nani Arnav’dan Khushi’yi eve götürmesini rica eder.

  Arnav bu teklifi gönülsüzce kabul eder. Ancak yolculuk boyunca ikisi de tartışacaklardır ve Arnav Khushi’yi yolun yarısında arabasından indirecektir. Yaptığı bu . davranıştan pişmanlık duyan Arnav geriye döner ve Khushi’den arabaya binmesini ister ancak Khushi onun özrünü kabul etmez ve teklifini geri çevirir. Khushi’yi üzgün gören Payal onu neşelendirmek için Arnav hakkında espriler yaparak onu neşelendirmeye çalışıyor. Khushi ile Lavanya arasında yeni bir gelişme yaşanacaktır.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 16. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 16. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 16. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 16. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 16. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 16. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 16. Bölüm izle - 30 Kasım 2015 Pazartesi


  Hindistan ekranlarının sevilen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Khushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak.

  Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır.

  Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde . Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır. ‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında…

  Devamı.. »
 • Bir Garip Ask 15. Bölüm Fragmanı - Özeti


  Bir Garip Ask 15. Bölüm izle

  Bir Garip Ask 15. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Ask dizisi 15. bölüm seyret, Bir Garip Ask 15. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Ask, 15. bölümde neler olacak?

  BIR GARIP ASK 15. BÖLÜM IZLE - 27 KASIM 2015 CUMA
  KHUSHI’YI MUTFAGINDA GÖREN ARNAV BÜYÜK BIR SOK YASAYACAKTIR
  Nihayet Khushi tatlici dükkani için ilk siparisi almistir. Ancak siparis Arnav’in sirketinin yildönümü partisi içindir. Siparisi teslim etmek için orada bulunan Khushi Arnav ile karsilasacaktir. Bu beklenmedik karsilasma Arnav için büyük bir sürpriz yasayacaktir.
  Bir Garip Ask 15. Bölüm
  Khushi’yi mutfaginda gören Arnav büyük bir sok yasar. Anjali Arnav’a Khushi’nin orada bulunma sebebinin yildönümü partisi için hazirladigi pastalari teslim etmek oldugunu söyleyecektir. Khushi bu açiklamadan memnun kalir ve eve kendisi ile birlikte gelen Shyam’i arar ancak etrafinda göremez. Bu arada Manaroma tatli siparisi ile ilgili olarak Khushi ile yapilan anlasmayi iptal etmek istemektedir. Bunun için Nani ve Anjali’yi Khushi’ye karsi kiskirtmaya çalisir ancak her ikisi de tatlilardan memnun kalir. Manaroma’nin ugraslari ise bosa çikar. Lavanya’nin partide sarhos olmasi ile birlikte parti karisacaktir. Nani’ye hakaret eden Lavanya Arnav tarafindan oradan uzaklastirilmaya çalisir. Madhumati ise ilk islerinde basarili olmaktan büyük bir mutluluk duyacaktir. Shayam Khushi’yi Lucknow’a geri dönmek için ikna etmeye çalisir. Ancak Anjali Khushi’yi ziyaret etmeye geldiginde evden ayrilir.

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 14. Bölüm Fragmanı - Özeti


  Bir Garip Ask 14. Bölüm izle

  Bir Garip Ask 14. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Ask dizisi 14. bölüm izle, Bir Garip Ask 14. bölüm full izle, Kanal 7 Bir Garip Ask 14. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Ask 14. Bölüm izle izle - 26 Kasim 2015 Persembe
  KHUSHI’YI YENI ISINDE BÜYÜK BIR SÜRPRIZ BEKLIYOR
  Khushi’nin hala Delhi’de oldugunu ögrenmek Shyam’i mutlu eder. Arnav ve Nani sirketlerinin yildönümü için bir parti hazirligindadir. Khushi ise sekerlemeci dükkaninda hazirlamak üzere bütük bir siparis almistir. Ancak bu siparisi kimin için hazirladigini ögrendiginde sok olur.
  Bir Garip Ask 14. Bölüm
  Khushi’nin islerindeki kötü gidisat Payal ve Buaji’yi endiselendirmeye baslar. Nani çevresindekileri Lavanya’ya verdigi görevlerde ona yardimci olmamalari için uyaracaktir. Arnav Khushi’yi düsünmeye engel olamaz. Nani Lavanya’yi Arnav’in odasina giderken görecektir. Khushi’nin hala Delhi’de oldugunu ögrenen Shyam mutlu olacaktir. Khushi yakindaki otellere giderek siparis almaya karar verir. Ancak oteller onun bu teklifini reddedecektir. Bu arada Arnav Khushi’yi unutmaya karar verecektir. Payal ve Khushi Arnav’in çalistigi sirketin yildönümü için bir tatli siparisi hazirlamaktadir. Ancak her ikisi de bu isi Arnav’in sirketi için yaptiklarini bilmemektedir. Arnav ve Khushi yeniden bir araya mi gelecek?

   

  Devamı.. »
RSS