Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk Yeni Bölüm Özetleri


 • Bir Garip Aşk 39. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 39. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 39. bölüm izle Hint Dizisi Bir Garip Aşk dizisi Bir Garip Aşk 39. bölüm seyret

  Bir Garip Aşk 39. bölümünde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 39 Bölüm izle - 31 Aralık Perşembe

  Arnav payal ve akaş için düzenleyeceği kokteyl partiye khushi yi davet etmez ama khushi o partiye
  katılmaya ve hint kültürünü partiye taşımaya kararlıdır ve partiye NK davetlisi olarak katılır.

  Arnav khushi yi gördüğünde şaşırır Arnavın hint esintilerine kesin hayır demesine rağmen khushi
  hint kültürünü partide estirmeye başlar Arnav biraz sinirli ,biraz hayrranlıkla ve birazda
  kıskançlıkla khushinin dansını izler ama parti bittiğinde khushiye daha nışanın bi hafta bile
  olmadı bozulalı ama sen insanlara dans ediyorsun eğlendiriyorsun beni çok şaşırttın gibi
  talihsiz bi cümle kurar.

  Khushi çok üzülür cevabını verir Arnava ve partiden hızla çıkar Arnav
  yanlız gidemesin desede o NK gitmeyi tercih eder Arnav eve döndüğünde çok huzursuzdur hem khushinin NK
  gitmesinden hemde o talihsiz cümleyi kurduğundan dolayı Ertesi gün khushi ablasıyla raizadaların evine gelir
  kapıda arnavla karşılaşır arnav özür dilemeye çalışır lakin başaramaz O gün payalla akaşın düğünü için
  karaograf gelir ama çok katı ve disiplinli bi bayandır karaografiye göre gelinin kız kardeşiyle
  dağmadın erkek kardeşi birlikte dans etmek zorundaymış Ama arnav bunu kabul etmez tabi ardından
  khushide kabul etmez Arnav kendisinin yerine NK önerir ikisi birbirine çok uyar der sonra
  arnav arkasını dönerken karaograf NK elini khushinin beline koy der, vee beyimiz olduğu
  yerde kıskançlığından çakılır kalır şöyle bi bakar ama bişey diyemez Aslında NK
  khushiye pek ayak uyduramaz ama katlanmak zorunda kalır Dans ederken khushi NK
  nin elinden sıyrılır tam düşmek üzereyken ona doğru gelmekte olan arnav khushiyi
  yakalar Bu arada şıyamında ince ince kötülük hesapları devam etmektedir.

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 37. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Hindistan ekranlarının sevilen ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan iki insanın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Bir Garip Aşk nin 37.bölüm ve 37.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.Kanal 7’nin izleyicisi tarafından oldukça sevilen fenomen dizisi Bir Garip Aşk 37. bölümü yayında. Bir Garip Aşk izle, dizi izle, Bir Garip Aşk 37. bölüm’de neler yaşandı? İmkansız bir aşkın kahramanları bugün Bir Garip Aşk 37. bölüm’de neler bekliyor? İşte Bir Garip Aşk 37. bölüm son bölüm ve yeni bölüm detayı ile sizlerleyiz…

  Bir Garip Aşk 37. Bölüm full izle - 29 Aralık 2015 Salı
  ARNAV KISKANÇLIK KRİZİ GEÇİRİYOR..
  Khushi ve Nanda arasındaki yakınlaşma Arnav’ı iyiden iyiye kızdırmaya başlar. Özellikle Payal ve Akash’ın birlikteliği için düzenlediği kokteylde Khushi’nin Nanda ile birlikte geldiğini görmek Arnav’ın canını sıkar ve Khushi ile tartışmaya başlar.


  Bir Garip Aşk 37. Bölüm: Shyam, Anjali’den günlük giderlerini yönetmesini ister. Arnav ise Payal ve Akash’ın evliliğini kutlamak için bir kokteyl vereceğini duyurur. Khushi ve Nanda bu partiye katılarak eğlenmek isterler. Ancak Khushi ile Arnav arasında yine istenmeyen olaylar yaşanır  Khushi Arnav’a sunduğu teklifi reddettiği için ona çok kızar.

   

  Nanda’dan kendisi için bir iyilik yapmasını isteyen Khushi, Arnav’ın düzenlediği partiye onunla birlikte gider. Khushi ve Nanda Kishore’yi bir arada gören Arnav onları kıskanır. Kızgınlığını Khushi’ye kızarak çıkarmaktadır ancak konuklar Arnav’ın davranışlarından sıkılmaya başlar. Khushi ve Nanda Kishore daha sonra sahneye çıkarak beraber dans ederler. Arnav, Khushi’yi evine bırakmak ister ancak o Nanda Kishore ile gitmeyi tercih edecektir.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 36. Bölüm Fragmanı - Özeti

  BİR GARİP AŞK 36. BÖLÜM ÖZETİ

  ARNAV, LAVANYA’DAN AYRILDIĞINI HERKESE SÖYLER
  Arnav, Lavanya’dan ayrılma kararı aldığını herkesle paylaşır. Raizada ailesi büyük bir şaşkınlık içerisindedir. Ancak Anjali diğerlerinden farklı düşünmektedir ve Arnav’ın Lavanya’dan ayrılma kararı almasını desteklediğini söyler. Manaroma ise Sidney’den gelecek olan bir özel bir misafiri heyecanla beklemektedir.

  Lavanya, Arnav ile arasında yaşadıklarını Khushi ile paylaşır ve Payal ile Arnav nişanlanana kadar bu sırrı gizli tutmasını ister. Ancak Arnav daha önce davranır ve Lavanya’yadan ayrılmak istediğini açıklar. Khushi bu durum karşısında Lavanya’nın kalbini kırdığı için Arnav’a bağırır. Daha sonra evi terk etmek üzere olan Lavanya’nın önüne geçerek onu bu kararından vazgeçirmek ister. Nani, Lavanya’dan ayrılma kararı aldığı için Arnav’a kızgındır ve ona bu kararı vermesinin arkasında hangi sebeplerin olduğunu açıklamasını ister. Ancak Lavanya herkese bunun karşılıklı alınmış bir karar olduğunu bu sebeple de evden ayrılma kararından geri dönmek istemediğini söyleyerek Raizada ailesi ile vedalaşır. Bu arada Khushi yeni bir karar alır. O Artık Shaym hakkında konuşmak istememektedir. Anjali Raizada evindekiler dışında, Arnav’ın Lavanya’dan ayrılma kararı almasını destekleyen tek kişidir. Khushi, Anjali’nin nişan elbiselerinin seçiminde ona yardımcı olacaktır. Öte yandan Manaroma Sidney’den gelen özel misafiri Nanda’yı karşılamanın telaşındadır.

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 35. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 35. Bölüm izleBir Garip Aşk 35. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 35. bölüm izle, Bir Garip Aşk 35.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal 7, bir garip aşk son bölüm youtube, bir garip aşk 35. bölüm youtube, bir garip aşk 35.bölümü, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 35. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 35 Online, Bir Garip Aşk 35. Bölüm full,

  Bir Garip Aşk 35. Bölüm izle - 25 Aralık 2015 Cuma Günü

   

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 34. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 34. Bölüm izleBir Garip Aşk 34. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 34. bölüm izle, Bir Garip Aşk 34.Bölüm tek parça, bir garip aşk Kanal 7, bir garip aşk son bölüm youtube, bir garip aşk 34. bölüm youtube, bir garip aşk 34.bölümü, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 34. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 34 Online, Bir Garip Aşk 34. Bölüm full,

  Bir Garip Aşk 34. Bölüm izle - 24 Aralık Perşembe

  KHUSHİ, SHYAM’DAN ŞÜPHE DUYMAYA BAŞLIYOR

  Shyam ve Akash arasındaki konuşmaya kulak misafiri olan Khushi’nin Shyam hakkında duyduğu şüpheleri artar. Khushi’nin yüzündeki mutsuz ifadeyi gören Arnav ona Shyam hakkında sorular sorar. Khushi’nin mutlu olmasını isteyen Anjali ise Shyam hakkında araştırma yapmaya başlar. 

  Bir Garip Aşk 34. Bölüm
  Anjali ile başbaşa kalan Shashi ona Shyam hakkında bilmediği gerçekleri anlatmak istemektedir ancak karşısına beklemediği bir engel çıkar. Khushi’nin yüzündeki mutsuzluğu gören Arnav ise ona Shyam ile birlikte olmak konusunda emin olup olmadığını sorar. Bu duruma . canı sıkılan Khushi sinirlenerek Arnav’ın arabasın lastiğini patlatır. Shashi’nin Shyam’ın kimliğini ortaya çıkarmak için çabaladığını anlayan Khushi, Shyam hakkında şüphe duymaya başlar. Ardından Shyam ve Akash arasında gerçekleşen konuşmaya kulak misafiri olur ve duydukları karşısında şaşkına döner. Diğer yandan Anjali, Shyam hakkında araştırma yapmaya başlar. Khushi’nin yaşayacağı bir olay Shyam . hakkındaki şüphelerini kafasından atmasına neden olur. Ancak bu fazla uzun sürmez ve Shyam’ın verdiği kaçamak cevaplar Khushi’yi çileden çıkartır. 
  Devamı.. »
RSS