Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Ask 28. Bölüm Fragmanı - Özeti

Bir Garip Aşk 28. Bölüm izle

Bir Garip Aşk 28. bölüm izle, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 28. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 28 Online, Bir Garip Aşk dizisinin 28.bölüm ve 28.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.Kanal 7’nin izleyicisi tarafından oldukça sevilen fenomen dizisi Bir Garip Aşk 28. bölümü yayında. Bir Garip Aşk izle, dizi izle, Bir Garip Aşk 28. bölüm’de neler yaşandı? İmkansız bir aşkın kahramanları bugün Bir Garip Aşk 28. bölüm’de neler bekliyor? İşte Bir Garip Aşk 28. bölüm son bölüm ve yeni bölüm detayı ile sizlerleyiz…

Bir Garip Aşk 28. Bölüm izle - 16 Aralık Çarşamba
İKİ FARKLI İNSANIN AŞK DOLU HİKAYESİ ‘BİR GARİP AŞK’ KANAL 7 EKRANLARINDA

Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan, ayrı da kalamayan iki kişinin hikayesi Bir Garip Aşk 28. Bölüm 16 Aralık 2015 Çarşamba 16:00'da Kanal 7 ekranlarında.

Hindistan ekranlarının sevilen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Khushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen . genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

RSS